اخباراقتصادی

هر شرکت پتروشیمی یک منطقه از ماهشهر

نخیلات به نقل از فارس: سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان شب گذشته در جمع مسئولین استانی و مدیران پتروشیمی ماهشهر اظهار داشت: به هیچ وجه پذیرفته نیست که به بخش هایی از شهرستان ماهشهر خدمات اندکی داده شود و در حوزه اشتغال و تولید سهم کمی داشته باشند باید همه مردم ماهشهر بصورت یکنواخت از امکانات مورد نیاز برخوردار باشند.

وی با اشاره به ضرورت رسیدگی به مناطق کم برخوردار ماهشهر افزود: نباید خدمات رسانی در این منطقه بگونه ای باشد که احساس تبعیض در ذهن مردم ایجاد شود.

فرمانده سپاه خوزستان خطاب به مدیران صنعت پتروشیمی ماهشهر گفت:باید با توزیع عادلانه خدمات و بکارگیری نیروی های بومی در صنایع پتروشیمی مانع سوء استفاده بیگانگان از شرایط موجود شوید.

شاهوارپور با اعلام آمادگی بسیج برای راه اندازی کارگاههای زودبازه و رونق اشتغال در ماهشهر عنوان کرد: بسیج آمادگی دارد در ۲ بخش محرومیت زدایی و راه اندازی کارگاههای زودبازه به کاهش مشکلات در شهرستان ماهشهر کمک کند.

فرمانده ارشد سپاه در خوزستان در ادامه خاطرنشان کرد: صنایع پتروشیمی صرفا وظیفه تولید محصولات مربوطه را برعهده ندارند بلکه باید هرکدام از شرکت ها یک منطقه از شهرستان ماهشهر را تحت پوشش قرار دهند و با فراهم کردن زیرساخت های لازم برای شهروندان و توسعه همه جانبه امنیت و آرامش را برای مردم این منطقه ایجاد کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا