اخبارسیاسی

مافیای ایتالیا گوساله سعودی را می‌دوشد

This post is also available in: Arabic

اخیرا برخی از اعضای مافیای ایتالیا که تعدادی از آنان دارای پرونده‌های متعددی در حوزه‌های فساد  اقتصادی و … در ایتالیا می‌باشند و دستشان به گاو شیرده بزرگ یعنی عربستان سعودی نمی‌رسد به دنبال دوشیدن یکی از گوساله‌های این رژیم مرتجع می‌باشند.

آری گوساله سعودی همان گروهک تجزیه طلب حرکه النضال است که مبالغ هنگفتی را از رژیم عربستان برای انجام اقدامات تروریستی علیه جمهوری اسلامی و جاسوسی برعلیه خوزستانی‌های مقیم خارج از کشور و همچنین برعلیه کشورهای محل اقامت اعضای خود یعنی دانمارک و هلند دریافت می‌نماید. در این زمینه به عنوان مثال می‌توان به بمب گذاری‌های سال ۸۴ در اهواز و همچنین حمله به رژه هفته دفاع مقدس در این شهر در سال ۹۷ و  رسوایی جاسوسی سران این گروهک از کشور دانمارک و به‌نفع عربستان عنوان گوشه‌ای از فعالیت‌های این گروهک تروریستی اشاره نمود.

اکنون باید این سوال را مطرح نمود که گروهک تروریست و تجزیه طلب حرکة النضال با چنین سابقه‌ای، برای انداختن چند عکس با این مافیای ایتالیایی که به دروغ و برای ظاهر سازی هم که شده دست از ادعای حقوق بشر بر نمی‌دارد چند هزار یورو پرداخت نموده است؟

انجام اینچنین اقداماتی از چنین گروهک خود فروخته و جنایتکار و سرکرده آن یعنی سعید حمیدان که خود را تماما در اختیار رژیم عربستان قرار داده و در راستای پیاده سازی برنامه‌ها و اهداف این رژیم قدم بر می‌دارند اصلا بعید نیست زیرا که این گروهک همانطور که در صحنه عمل و با ریختن خون زنان و کودکان بی‌گناه ثابت نمود که در راستای پیاده سازی برنامه‌های رژیم عربستان از هیچ جنایتی کوتاهی نمی‌نماید در عرصه مالی نیز به‌دفعات ثابت نموده است که حاضر به تطمیع و حمایت از هر شخص و یا گروهی است که می‌تواند نقش مفیدی برای پیاده سازی برنامه‌های رژیم عربستان ایفا نماید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن