اخبارسیاسی

مسئول ‌نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ‌خوزستان: مشارکت حداکثری مردم ‌تقویت‌کننده نظام است

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان، گفت: برای مقابله با توطئه دشمن باید مردم در پای صندوق رای حاضر و به اصلح رای دهند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا رستگار‌ روز گذشته در نشست بصیرتی انتخابات در دزفول اظهار داشت: در آستانه خلق یک حماسه دیگر هستیم. حماسه حضور خنثی‌کننده توطئه دشمنان است. یکی از جلوه‌های جنگ نرم دشمن ایجاد تردید در حضور در پای صندوق رای است.

وی افزود: در انتخابات پیش رو تمام دشمنان داخلی و خارجی هم عهد و هم قسم شده‌اند تا این انقلاب را بر زمین بزنند چون بر این باورند که در این انتخابات اگر حضور حداکثری شکل بگیرد و جبهه‌ انقلابی به پیروزی برسد برای همیشه باید فاتحه استکبار و نوکران آنها خوانده شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوزستان‌ بیان کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلام تمام توان خود را از جمله تمام رسانه خود، شبکه‌های اجتماعی، ماهواری و فضای مجازی و همچنین با کمک نوکران داخلی خود، لیبرال‌ها و منافقین به دنبال این هستند آن چه را که در جنگ سخت و نیمه سخت و جنگ تحریم‌ها نتواسته به دست بیاوردند از روزنه انتخابات به دست آورند.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی تمام تلاش خود را برای انتخابات ۲۸خرداد ماه جاری تمرکز کرده است گفت: حضور حداقلی شکل بگیرد و یک دولت لیبرال دیگر که ایجاد کننده مشکلات و گرفتارهای مردم با تکیه بر کدخدا باشد شکل بگیرد.

وی گفت: سران مزدور منطقه، اسرائیل آمریکا، عربستان و دیگر دشمنان نظام اسلام بیان کرده‌اند اگر مردم حضور حداکثری داشته باشند و یک جبهه انقلابی بر سرکار آمد باید ما فاتحه خود را بخوانیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوزستان در ادامه با بیان اینکه ملت ایران یک ملت غیرمنتظره است، گفت: ملت جمهوری اسلامی یک ملت غیرمنتظره است چرا که در فتنه۸۸ با حضور حماسی‌، بصیر، غیرتمندانه و با ولایت پذیری خود در ۹دی تمام فتنه‌های دشمن را خنثی کردند.

وی به مشکلات مردم و معیشت مردم اشاره کرد و گفت: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند حل مشکلات؛ راهش این نیست که با انتخابات قهر کنیم، راهش این است که در صحنه حضور داشته و یک انتخاب درست کنیم تا تغییر و تحول ایجاد کنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوزستان با بیان اینکه هر زمان توصیه‌های مقام معظم رهبری اجرا شد و از نیروهای انقلابی بهره برده شد، کشور رشد کرد.

وی به ویژگی‌های انتخاب اصلح اشاره کرد، گفت: باید روحیه جهادی و انقلابی داشت. هر جا نیرو انقلابی بود از جمله در بحث هسته‌ای، نانو، ساخت موشک، ساخت پهباد، ساخت زیردریایی و ساخت سد و… با اتکاء به حضرت پروردگار موفق شده است؛ و هر جا مدیریت به دست لیبرال بوده است ما عقب رفته‌ایم.

تسنیم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن