اخباراقتصادی

۲۲۸ میلیارد ریال تسهیلات کرونا در دزفول پرداخت شد

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دزفول با بیان اینکه ۲ هزار و ۷۵۴ تقاضا برای دریافت تسهیلات کرونا در این شهرستان ثبت شده است، گفت: ۲۲۸ میلیارد ریال از مجموع ۳۷۳ میلیارد ریال تقاضای تسهیلات در دزفول پرداخت شده است.

مجتبی ظفری روز سه شنبه در نشست شورای اشتغال شهرستان دزفول در سالن همایش‌های فرمانداری ویژه این شهرستان با اشاره به تمدید فرصت ثبت نام برای ارائه تسهیلات کرونا افزود: تسهیلات کرونای یادشده در شهرستان دزفول برای اشتغال سه هزار و ۶۱۱ نفر است.

وی با اشاره به پیگیری شخص استاندار خوزستان برای پرداخت تسهیلات کرونا افزود: برخی بانک‌ها برای اعطای این تسهیلات سخت‌گیری می‌کنند که از آنها انتظار می‌رود همکاری بیشتری در این زمینه داشته باشند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دزفول از پرداخت ۷۴۶ مورد تسهیلات کرونا به متقاضیان خبر داد و گفت: بانک ملی ۷۴۶ مورد از یکهزار و ۱۸۴ تقاضا برای تسهیلات را پرداخت کرده و بانک ملت ۳۳۳ مورد از ۶۱۵ تقاضا، بانک صادرات ۱۲۹ مورد از ۱۷۵ تقاضا، بانک شهر ۱۶ مورد از ۳۰ تقاضا، بانک رفاه ۵۹ مورد از ۷۳ تقاضا، تجارت ۱۱۷ مورد از ۱۳۵ تقاضا، پاسارگاد ۳۲ مورد از ۷۰ تقاضا، پارسیان ۲۳ مورد از ۵۴ تقاضا، بانک آینده ۸۸ مورد از ۱۲۷ تقاضا، اقتصاد نوین ۱۹ مورد از ۴۹ تقاضا و بانک انصار ۲۰ مورد از ۲۱ تقاضای خود را پرداخت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه نزدیک به ۵۰ کارآفرین در این شهرستان برای دریافت تسهیلات اعلام آمادگی کرده‌اند، افزود: کارآفرینان خوبی در سطح شهرستان دزفول فعالیت دارند برای مثال کارآفرین شرکت قارچ جلگه دزفول به عنوان کارآفرین برتر کشوری شناخته شده است.

ظفری خواستار ثبت اطلاعات اشتغال از سوی ادارات مختلف در سامانه شد و افزود: امسال جهاد کشاورزی فقط چهار نفر، کمیته امداد ۹ نفر و صندوق کارآفرینی امید ۲۹ نفر را در سامانه ثبت کرده اند.

ایرنا

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن