اخبارسیاسی

شهید سلیمانی نقش مهمی در پیشرفت مقاومت فلسطین داشت

مسئول بخش غزه جنبش مجاهدین فلسطین گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی و جمهوری اسلامی ایران، نقش مهمی در توسعه و پیشرفت مقاومت فلسطین داشتند.

نائل ابوعوده اظهار داشت: این حمایت و پشتیبانی همه جانبه در همه زمینه های مالی، نظامی و آموزش نیروهای مقاومت باعث شد تا مقاومت فلسطین به جایگاه کنونی برسد.

وی اضافه کرد: اغراق نیست اگر بگوییم که جمهوری اسلامی ایران بزرگترین حامی و پشتیبان مقاومت فلسطین است درحالی که دیگران، آرمان فلسطین را نادیده می گیرند و به سوی عادی سازی روابط با اشغالگران می شتابند.

ابوعوده گفت: ترور حاج قاسم سلیمانی توسط دیوانه‌ای مانند ترامپ با هدف استفاده به عنوان برگ برنده ای برای پیروزی مجدد در انتخابات آمریکا و محدود کردن تلاش های انجام شده توسط شهید سلیمانی برای محور مقاومت صورت گرفت.

وی بیان کرد: دشمن گمان می کرد که شهادت حاج قاسم سلیمانی، پیشرفت محور مقاومت را درهمه جبهه ها متوقف خواهد کرد.

مسئول بخش غزه جنبش مجاهدین فلسطین تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در طول سال های مبارزه، برغم تحریم و محاصره اقتصادی همه جانبه، هرگز ملت و مقاومت فلسطین را تنها نگذاشت.

ابوعوده افزود: این نشانه احساس مسئولیت جمهوری اسلامی ایران در قبال اصلی ترین قضیه امت اسلامی یعنی فلسطین و بیت المقدس است.

وی گفت: متاسفانه برخی از رژیم های عربی فکر می کنند که عادی سازی روابط با اشغالگران و تسلیم شدن در مقابل خواست مستکبران جهانی، تضمین کننده تاج و تخت آن ها خواهد بود.

ابوعوده اضافه کرد: ما به آن ها می گوییم که این کار دویدن به دنبال سراب است زیرا توسل به نظام های باطل و ظالم غیر از ذلت و خواری و شکست بیشتر برای آن ها نتیجه ای ندارد.

وی افزود: تاریخ نشان داده است که قدس و مسجدالاقصی همواره خائنان و توطئه کنندگان و منافقان را رسوا و آزادگان و مجاهدان و یاری کنندگان خود را سربلند کرده است.

مسئول بخش غزه جنبش مجاهدین فلسطین  بیان کرد: ملت های اسلامی آزاده، بیدار و مقاوم هستند و برغم تلاش های ناکام برای منحرف کردن اذهان آن ها از دشمن اصلی یعنی رژیم صهیونیستی،  از حمایت فلسطین دست برنمی دارند.

ابوعوده افزود: این ملت ها، اقدامات رژیم های سازشکار را خیانت به جانفشانی های امت و فرو کردن خنجردر پشت مخالفان اشغالگران فلسطین می دانند.

وی با بیان اینکه در موضوع عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، هر دو طرف موضوع در توهم به سر می برند گفت: رژیم صهیونیستی گمان می کند که با این کار می تواند اصول و مفاهیم دشمنی با خود را در میان ملت های منطقه تغییر دهد و برای خود ثبات و امنیت ایجاد کند.

ابوعوده تصریح کرد: رژیم های خودباخته نیز خیال می کنند که می توانند درقبال رابطه با اشغالگران، به منافع اقتصادی یا سیاسی دست یابند و از این رهگذر بر ملت های منطقه و سرنوشت آن ها مسلط شوند.

وی گفت: امروز مقاومت در بهترین وضعیت خود قرار دارد به طوری که شمار مبارزان و مجاهدان روز به روز بیشتر می شود و این نشانه مقبولیت مقاومت در میان ملت آزاده و سربلند فلسطین است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن