اخبارسیاسی

امام جمعه:مسئولان خرمشهر نسبت به کنترل امنیت مردم تلاش کنند

امام جمعه خرمشهر گفت: مسئولان نیروی انتظامی و ذیربط نسبت به کنترل امنیت مردم خرمشهر تلاش کنند.

حجت‌الاسلام محمدجواد عادل‌پور در آیین عبادی سیاسی جمعه این هفته خرمشهر در مسجد جامع  به معارفه فرمانده نیروی انتظامی جدید خرمشهر اشاره کرد و گفت: در ابتدا جلوی سرقت‌های متوالی گرفته شود .

وی گفت:متاسفانه امروز مردم  احساس می کنند پناهی در مقابل سارقان ندارند و همچنین جمع آوری سلاح و برخورد قاطع با افرادی که آسایش مردم را سلب کرده اند از خواسته‌های مردم است.

حجت‌الاسلام عادل‌پور برخورد با تخلفاتی که به زندگی مردم آسیب‌زده را خواسته‌های دیگر مردم خرمشهر بیان کرد و گفت: امید است با هم افزایی شورای تامین و دیگر مسئولان و نیروی انتظامی شاهد برچیدن پدیده های شوم باشیم.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم قم گفت: مقام معظم رهبری مردم ایران اسلامی را غیور به غیرت دینی و انقلابی معرفی کردند و این واقعیت محض است چرا که مردم ایران اسلامی غیرت انقلابی دارند.

امام جمعه خرمشهر  دفاع مقدس و ایستادگی مردم در برابر فتنه‌ها در دوران انقلاب اسلامی را از ویژگی‌های ملت بیان کرد و افزود: غیرت دینی در وجود ما نهادینه شده و ما به دشمنان هشدار می دهیم که اگر بخواهند مجددا این مردم را امتحان کنند مردم با تیشه غیرت دینی ریشه آنها را خواهند زد.

حجت‌الاسلام عادل‌پور افزود: به اقتضای غیرت دینی خطاب به مسئولان اینکه فضای مجازی را کنترل کنند و شبکه اطلاعات ملی را ایجاد کنند چرا که مقام معظم رهبری از این موضوع گله مند هستند و باید  راه اندازی این شبکه مدیریت شود.

ایرنا

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن