اجتماعیاخباراقتصادی

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز: تابستان سختی پیش رو داریم

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز گفت : شواهد نشان می‌دهد تابستان سختی پیش رو داریم و به منظور تامین برق و رفاه و آسایش مردم، باید از همه ظرفیت‌های اجتماعی، رسانه‌ای و ارتباطی استفاده کنیم تا با همکاری شهروندان و تغییر نگاه نسبت به مصرف انرژی از این سرمایه ملی صیانت کنیم.

This post is also available in: Arabic

به گزارش نخیلات به نقل از ایرنا، عبدالحمید عباس شیاری روز چهارشنبه در حاشیه نشست شورای معاونان و مدیران برق اهواز به منظور جمع بندی برنامه‌های عبور از پیک بار ۱۴۰۱ در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ، بیان کرد: عبور موفق پیک بار در تابستان پیش رو و گرمای پیش از موعد نیازمند برنامه‌ریزی بیشتر و آمادگی است که با تلاش کارکنان این شرکت و انجام اقدام پیشگیرانه و بهینه سازی شبکه در تلاش هستیم برق پایدار و با ولتاژ کیفی در اختیار مردم کلانشهر اهواز قرار دهیم.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت انرژی الکتریکی در زندگی روزمره مردم و هزینه بالای تولید تا توزیع، باید برنامه مدیریت مصرف را جدی بگیریم و با برقراری ارتباط سازنده با شهروندان و صاحبان کسب و کار و بدون خلل در ارایه خدمات، در مسیر مصرف بهینه گام برداریم.

وی با اشاره به رشد و توسعه شبکه برق در کلانشهر اهواز گفت: ظرفیت سازی و ایجاد پست‌های هوایی جدید از برنامه‌هایی است که باعث حفظ پایداری شبکه و تامین برق مطمئن و پایدار می‌شود که در این راستا بازدید مستمر از تجهیزات، ترموویژن و رفع نقص و اورهال کلیه ترانس‌ها و تجهیزات منصوبه انجام شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز پدیده استفاده از برق‌های غیرمجاز را از عوامل آسیب رسان به شبکه توصیف کرده و بیان کرد: اختلاف قیمت برق توزیعی در کشور با قیمت جهانی باعث شده برخی با به کارگیری دستگاه‌های رمز ارز دیجیتال غیرمجاز و همچنین برق غیرمجار حقوق دیگران را تضییع کنند که در این راستا امور مشترکان برنامه‌های تست و بازرسی و کشف ماینرهای غیرمجاز را با همکاری نیروی انتظامی و حکم قضایی دنبال می‌کنند تا بتوانیم خدمات مطلوب برق را به شهروندان ارایه دهیم.

شیاری ادامه داد: همه تلاش‌ صورت گرفته در شرکت‌های توزیع در نهایت با میزان خاموشی به ازای هر مشترک سنجیده می‌شود و با توجه به چشم انداز رسیدن به “۹۹ دقیقه خاموشی” در سال به ازای هر مشترک در کلانشهر اهواز، تمام برنامه‌های ما باید در مسیر تحقق این هدف قرار بگیرد تا بتوانیم رفاه و آسایش مردم و امنیت سرمایه‌گذاری در تامین برق مطمئن و پایدار را فراهم کنیم.

وی افزود: امسال ازسوی رهبر معظم انقلاب  سال”تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین” نام گذاری شده است و مجموعه برق اهواز که تلفیقی از دانش و تجربه است با سرلوحه قرار دادن این شعار در مسیر رفاه عمومی و رشد و توسعه ایران اسلامی گام بر می‌دارد.

شرکت توزیع نیروی برق اهواز دارای ۶۲۰ هزار مشترک با ۱۰ هزار کیلومتر طول خط شبکه است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا