اخبار

فرماندار اهواز: دستگاه‌های اجرایی، مشکلات مناطق کم برخوردار را تا قبل از عید فطر رفع کنند

فرماندار اهواز بر بسیج شدن امکانات و اکیپ‌های دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان برای رفع مشکلات قبل از عید سعید فطر سال جاری در مناطق مختلف اهواز به ویژه مناطق کم برخوردار تاکید کرد.

به گزارش نخیلات، مسعود فلاحی فرماندار اهواز، با بازدید از برخی مناطق کم برخوردار در اهواز، بر بسیج شدن امکانات و اکیپ‌های ادارات و دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان و تسریع در رفع مشکلات تا قبل از عید سعید فطر سال جاری در مناطق مختلف اهواز به ویژه مناطق کم برخوردار تاکید کرد.

در این راستا، سید مجید صالحی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز نیز برای بررسی وضعیت مناطقی در اهواز به همراه تعدادی از مسؤولان و مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان از جمله شهرداری، برق و آب و فاضلاب از مناطق کمتر برخوردار از جمله پردیس، ملاشیه، کوی علوی، سه راه خرمشهر، کمپلوی جنوبی و گلدشت بازدید کرد.

در این بازدید مشکلات مناطق مختلف بررسی و بر تسریع در رفع مشکلات از جمله پاکسازی و آسفالت خیابان‌ها، جمع‌آوری نخاله‌ها و زباله‌ها، روشنایی و آذین بندی معابر، خیابان‌ها، اماکن عمومی و پارک‌ها، ترمیم نوارهای حفاری و ساماندهی بازارچه‌ها تاکید شد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا