اخبار

بنی تمیم: کشتی خوزستان شایسته کسب مدال طلای المپیک است

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: جای خالی مدال طلای المپیک در کلکسیون افتخارات کشتی خوزستان احساس می شود در حالی که کشتی گیران استان شایسته این اتفاق مهم هستند.

به گزارش نخیلات، دکتر حمید بنی تمیم مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در اهواز با بیان اینکه خوزستان مهد کشتی فرنگی ایران است بیان کرد: ما با پیشکسوتان و بزرگان کشتی استان عهد بستیم که یک طلای المپیک به افتخارات کشتی استان اضافه کنیم.

وی خطاب به کشتی گیران خوزستانی حاضر در اردو افزود: همه امید ما بعد از خدا به کشتی گیران و مربیان است و قطعا این اتفاق در المپیک پاریس امکان پذیر است.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به اینکه کشتی یک رشته اخلاق مدار بوده و رفاقت در آن بسیار مهم است گفت: امیدوارم بتوانیم بهترین امکانات را برای کشتی گیران تهیه و یک اردو به یادماندنی در اهواز داشته باشیم.

وی افزود: پیش از این خوزستان میزبان رقابت های جام تختی و قهرمانی کشور در رده سنی نونهالان بود که این رقابت ها از سطح بسیار خوبی برخوردار و کشتی گیران استان درخشان ظاهر شدند.

بنی تمیم گفت: نگاه ویژه ای به کشتی خوزستان داریم و بنا داریم رشته آزاد را در استان توسعه دهیم.

وی افزود: یکی از اولویت های ما تکمیل زیرساخت های ورزشی استان بوده و در این راستا احداث چند سالن کشتی مورد توجه است.

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان از روز دهم اردیبهشت ماه در اهواز آغاز و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد. در این اردو ۱۳ کشتی گیر حضور داشته که ۶ نفر آنها خوزستانی هستند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا