دسته بندی نشدهسیاسییادداشت

مهسا امینی با منافقین و جدایی طلبان چه ارتباطی دارد؟

مرحومه مهسا امینی، اگر زنده بود، شاید گمان نمی کرد وضعیت حجابش به هر کسی ربط داشته باشد به منافقین و جدایی طلبان و عاملان 17 هزار شهید ترور و اربابان آنها، هیچ ربطی ندارد.

مزدوران موساد، سیا، ام آی ۶ و سرویس اطلاعاتی تازه به دوران رسیده سعودی از منافقین تا براندازان و تجزیه طلبانی که دستشان به خون ملت ایران آلوده است در حالی که از شادی حادثه درگذشت مهسا امینی در پوست خود نمی گنجیدند، مدعیانه و طلبکارانه با انتشار اخبار جعلی و ارائه تحلیل بر اساس آنها در سایت ها، صفحات مجازی و شبکه های ماهواره ای ضدانقلاب برای مرحومه امینی فریاد وامظلوما سرداده و اشک تمساح ریختند.

مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقینی که با ترورهای هدفمند و کور خود تاکنون هزاران ایرانی بی گناه را از کودک ۳ ساله تا پیرمرد ۹۰ ساله به فجیع ترین شکل ممکن به کام مرگ کشانده اند را ببینید که چگونه در قامت مدعی حقوق زنان و دختران ایرانی درآمده و از آلبانی نسخه براندازی می پیچد.

پست مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین
پست مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین

 عناصر این گروهک در طول فعالیت های تروریستی خود دست به هر جنایتی زده اند. ذخیره سلاح در خانه‌های تیمی، ایجاد اغتشاش و درگیری، ترورهای هدفمند و کور مسئولین و مردم عادی، جنگ مسلحانه علیه نظام و انقلاب و مزدوری صدام، بمب گذاری های متعدد در اماکن عمومی از جمله بمب گذاری  حرم مطهر امام رضا (ع) در روز عاشورای سال ۱۳۷۳، و نیز کشته سازی در تجمعات و به خشونت کشاندن آنها، تخریب اموال عمومی، جاسوسی برای کشورهای بیگانه، گوشه ای از جرم و جنایت هایی هستند که این گروهک در حق ملت ایران مرتکب شدند.

 

بمب گذاری منافقین در حرم مطهر امام رضا علیه السلام سال 1373
بمب گذاری منافقین در حرم مطهر امام رضا علیه السلام سال ۱۳۷۳

 

کشتار مردم در بیمارستان اسلام آباد غرب - کرمانشاه -سال 1367
کشتار مردم در بیمارستان اسلام آباد غرب – کرمانشاه -سال ۱۳۶۷

شهیده فاطمه سادات طالقانی دخترک ۳ ساله‌ای است که در سحرگاه نهمین روز از تیرماه سال ۱۳۶۰ بدست منافقین سنگدل میان آتش سوخت و نزد ۳ ساله اباعبدالله پر کشید؛ آری دخترکی ۳ ساله که موی سر و دستان کوچش را که برای نجات به دیوارهای کانتینری که در آن بود می‌کوبید را سوزاندند، شیرین زبانی‌هایش را از پدر و مادرش گرفتند و باعث شدند تا جسم کوچکش به خروارها خاک در گلستان شهدای اصفهان سپرده شود. گزارش کامل این جنایت را با عنوان روایتی جدید از جنایت وحشیانه منافقین/ فاطمه سه ساله‌ای که در میان آتش سوخت و خاکستر شد بخوانید.

فاطمه سادات طالقانی سه ساله که در سال 1360 به دست منافقین به شهادت رسید
فاطمه سادات طالقانی سه ساله که در سال ۱۳۶۰ به دست منافقین به شهادت رسید

شهیده منیر سیف، دختر ۱۷ ساله ای نو عروسی که منافقین با پرتاب نارنجک و کوکتل مولوتوف به درون خانه اش، در شهریور ۱۳۶۰ او را به شهادت رساندند. جرمش چه بود؟ پدرش ابراهیم سیف، رزمنده بود و در خطوط مقدم جنگ از کشورش در برابر حمله بعثی ها دفاع می کرد.

ترور کور یک دختر 17 ساله توسط منافقین
ترور کور یک دختر ۱۷ ساله توسط منافقین

این گروهک تروریستی پس از اخراج مفتضحانه از عراق با کمک ۲۵ میلیون دلاری آمریکا در سال ۱۳۹۵ در اردوگاهی میان شهر دورس و شهر تیرانا پایتخت آلبانی استقرار داده شدند.

اردوگاه اشرف 3 در تیرانا آلبانی
اردوگاه اشرف ۳ در تیرانا آلبانی

تعداد آنها ۲۰۰۰ نفر تخمین زده شده است. داشتن تلفن همراه، ساعت و تقویم توسط ساکنان اردوگاه ممنوع است به گونه ای که روزنامه اشپیگل درباره آنها نوشته است که در کپسول زمان زندگی می کنند.

واحد سایبری منافقین در آلبانی
واحد سایبری منافقین در آلبانی

اما با این وجود عناصر تروریست واحد سایبری این گروهک از طریق سیستم های رایانه ای و اکانت های جعلی در فضای مجازی با جعل تصاویر و تولید محتوای تحریک آمیز و انتشار آن در بستر فضای مجازی تلاش می کنند  ضمن تهیه خوراک مسموم برای رادیو و تلویزیون های ماهواره ای ضد انقلاب، ملت ایران را تحت تاثیر قرار داده و به خیال خامشان با خود همراه سازند.

معصومه قمی کلا معروف به مسیح علی نژاد معلوم الحال نیز از طریق فضای مجازی و مصاحبه با شبکه های ماهواره ای همچون ایران اینترنشنال تلاش کرد با تحریک احساسات مردم کُرد و زنان ایران آنها را به آشوب وادار کند.

 

گروهک تروریستی حرکه النضال مدعی حقوق ملت ایران

گروهک تروریستی موسوم به حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز که خیال خام  تجزیه خوزستان را در سر می پروراند با حمایت از آشوب ها به بهانه حادثه اخیر، با اعلام همبستگی با گروهک های تروریستی و تجزیه طلب کُرد خواستار براندازی نظام به عنوان مقدمه ای برای تجزیه ایران است.

سایت گروهک تروریستی حرکه النضال
سایت گروهک تروریستی حرکه النضال

این گروهک تروریستی از سال ۱۳۸۴ کارنامه سیاهی در زمینه ترور و بمب گذاری در خوزستان دارد و دستان عناصر تروریست آن به خون مردم مظلوم خوزستان آلوده است، این روزها نیز در سالگرد آخرین عملیات تروریستی آنها قرار داریم، که در سال ۱۳۹۷ در مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، مردم و شرکت کنندگان در این مراسم را به رگبار گلوله بستند و ده ها تن از جمله یک کودک چهار ساله را شهید و یا مجروح ساختند.

 

حادثه تروریستی 31 شهریور 1397 اهواز
حادثه تروریستی ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ اهواز
شهید 4 ساله ترور محمد طه اقدامی
شهید ۴ ساله ترور محمد طه اقدامی

نگاهی ساده به فعالیت ها و تلاش های منافقین، تجزیه طلبان و براندازان با همه اعوان و انصار آنها نشان می دهد که مرحومه مهسا امینی بهانه ای بیش نبوده و تمام اظهارت، مواضع، بیانیه ها و محتواهای منتشر شده توسط این جریانات و شبکه های مرتبط با آنها، نه تنها از سر دلسوزی برای آن مرحومه و ملت ایران نبوده بلکه مستمسکی برای عقده گشایی، دشمنی، نفرت پراکنی و به آشوب کشاندن کشور  و در نتیجه آن براندازی و تجزیه ایران، بوده و است.

 

پی نوشت:

برای مطالعه بیشتر درباره جنایات گروهک تروریستی منافقین به گزارش مرکز اسناد انقلاب اسلامی با عنوان فهرستی از جنایت‌های سازمان منافقین در سراسر ایران و یا گزارش خبرگزاری فارس با عنوان جنایت‌های منافقین بدتر از داعشی‌ها در تهران رجوع کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا