اخبارسیاسی

مشت آهنین ملت بر دهان آشوبگران

ملت ایران پس از تحمل 5 روز آشوب، با حرکتی خود جوش، با تجمع و حضور دشمن شکن دیشب و امروز خود در شهرهای مختلف، هنجارشکنی ها و آشوب های اخیر را محکوم کردند.

به گزارش نخیلات، در پی بروز نا آرامی های اخیر در برخی شهرهای کشور که به بهانه درگذشت مرحومه مهسا امینی، مردم همیشه در صحنه ایران شب گذشته و امروز با حضور چشمگیر خود در خیابان ها و میادین شهرهای مختلف، آشوب ها و هنجارشکنی های عناصر ضدانقلاب را محکوم کردند.

 

اهواز

مردم انقلابی اهواز ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر راهیپمایی کردند. این راهپیمایی در محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان صورت گرفته است. راهپیمایان شعارهای “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر انگلیس”، “مرگ بر منافق” و “مرگ بر ضد ولایت فقیه”، سر دادند. در این مراسم عکس‌هایی از رهبری، سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و پرچم‌های عاشورایی در دست بعضی از راهپیمایان به چشم می‌خورد.

راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف اهواز در محکومیت آشوب های اخیر
راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف اهواز در محکومیت آشوب های اخیر

 

تهران

مردم انقلابی و نمازگزارن تهران ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر راهپیمایی کردند. این راهپیمایی در محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی صورت گرفته است. این مراسم از دانشگاه تهران به سوی میدان میدان انقلاب برگزار شد.

راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف تهران در محکومیت آشوب های اخیر.
راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف تهران در محکومیت آشوب های اخیر.

 

اصفهان

مردم اصفهان در محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر امروز پس از اقامه نماز جمعه راهپیمایی کردند. این راهپیمایی در پی حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت معدودی از عناصر خودفروخته به ساحت مقدس قرآن کریم و به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی، در محکومیت این حرکات مذبوحانه صورت گرفته است.

راهپیمایی امروز مردم شریف اصفهان در محکومیت آشوب های اخیر
راهپیمایی امروز مردم شریف اصفهان در محکومیت آشوب های اخیر

 

شیراز

در راهپیمایی مردم شیراز که از مصلی جمعه شیراز تا میدان نمازی برگزار شد، مردم همیشه در صحنه سومین حرم اهل بیت (ع) در ایران اسلامی ، اعتراض خود را نسبت حرکات هنجارشکنانه اغتشاشگران که با کشتار مردم بی گناه همراه شده، اعلام کردند .

راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف شیراز در محکومیت آشوب های اخیر
راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف شیراز در محکومیت آشوب های اخیر

 

مازندران

راهپیمایی اعلام انزجار  مردم مازندران از آشوب‌های اخیر در کشور با حضور پرشور مردم و مسؤولان استانی و همچنین نمازگزاران در مرکز استان برگزار شد در این مراسم که برخی از شرکت‌کنندگان بعد از مراسم خطبه نماز جمعه به نماز گزاران پیوستند؛ حمایت خویش را از اقدامات نیروی انتظامی اعلام کرده و خواستار برخورد جدی با اراذل، اوباش و اغتشاش‌گران شدند.

راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف مازندران در محکومیت آشوب های اخیر
راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف مازندران در محکومیت آشوب های اخیر

 

قزوین

 مردم انقلابی قزوین ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت حرکات هنجار شکنانه اخیر از مسجد النبی به سوی سبزه میدان راهپیمایی کردند. این راهپیمایی در محکومیت تحرکات آشوبگرانه اخیر، اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی صورت گرفت.

راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف قزوین در محکومیت آشوب های اخیر
راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف قزوین در محکومیت آشوب های اخیر

 

یزد

 نمازگزاران یزدی در راهپیمایی امروز خود تخریب اموال عمومی، توهین به مقدسات ملت مسلمان ایران و ایجاد ناآرامی را محکوم کردند و با سردادن شعارهای نظیر«مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر منافق» انزجار خود را عاملین اغتشاشات اخیر اعلام کردند. شرکت کنندگان در این راهپیمایی که بالغ بر دو هزار نفر زن و مردم، با اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران با آرمان‌های امام شهدا تجدید بیعت کرده و اعلام کردند با تمام توان پای ارزش های اسلامی ناب محمدی و جمهوری اسلامی ایران ایستاده‌اند.

راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف یزد در محکومیت آشوب های اخیر
راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف یزد در محکومیت آشوب های اخیر

 

گیلان

ظهر امروز تجمع مردم ولایت‌مدار استان گیلان در پی هتک‌حرمت و جسارت به محضر قرآن و اهل بیت (ع) و ساحت مقدس امام زادگان، مساجد و آسیب رسیدن به اموال مردم توسط اغتشاشگران با حضور آحاد مختلف مردم، نماینده عالی دولت در گیلان، نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و فرمانده سپاه قدس گیلان برگزار شد.  در این تجمع، مردم، میدان مصلی رشت تا میدان فرهنگ را با حضور پرشور خود طی کرده و با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر منافق، ای پرچمت مارا کفن و با دست داشتن پلاکاردهای نیروی انتظامی دلاورمردان امنیت»، «تا آخرین نفس پای انقلاب می‌مانیم» و «هتاکان به مقدسات را مجازات کنید»، شعار «مرگ بر فتنه‌گر» و «ما ملت امام حسینیم» ضمن حمایت از انقلاب اسلامی، انزجار خود را از استکبار و اغتشاشگران نشان داده و خط خود را از آشوب‌گران جدا دانستند.

راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف گیلان در محکومیت آشوب های اخیر
راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف گیلان در محکومیت آشوب های اخیر

 

تبریز

کفن‌پوشان تبریزی در حمایت از امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی،با سر دادن شعار، خود را گوش به فرمان رهبری دانسته و از اقدام آشوبگران و حامیان خارجی آنان اعلام انزجار کردند. برخی راهپیمایی کنندگان در طول مراسم با بر تن کردن کفن و سر دادن شعارهای «مرگ بر آشوبگر، منافق مسلح اعدام باید گردد»، «بیر بئله لشگر گلیب به عشق رهبر گلیب» (این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده) و «بیزاؤلماغا حاضیروخ، خامنه‌ای سربازیوخ» (ما برای مُردن حاضریم، سرباز خامنه‌ایم) اقدام آشوبگران در تخریب و آسیب به اموال عمومی را محکوم کردند و خواستار برخورد با آشوبگران و فتنه گران شدند.

.راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف تبریز در محکومیت آشوب های اخیر
.راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف تبریز در محکومیت آشوب های اخیر

 

زنجان

راهپیمایی عظیم مردم زنجان در اعتراض به آشوب‌ها و هتک حرمت‌های اخیر به صورت خودجوش از مزار شهدای پایین شهر زنجان به سمت میدان انقلاب برگزار شد. مردم با شعارهای مرگ بر منافق، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فتنه‌گر، هر گونه فتنه‌گری و آشوب را محکوم و خواستار برخورد با فتنه‌گران و آشوبگران شدند.

راهپیمایی امروز مردم شریف زنجان در محکومیت آشوب های اخیر
راهپیمایی امروز مردم شریف زنجان در محکومیت آشوب های اخیر

 

همدان

تجمع اعتراضی به اغتشاشات اخیر از ساعت ۱۶:۳۰ امروز پنج شنبه ۳۱ شهریورماه در همدان آغاز شد. به دلیل هتک حرمتی که در اغتشاشات اخیر به امامزاده عبدالله(ع) صورت گرفت، این تجمع و راهپیمایی از امامزاده عبدالله شروع شده و سپس به سمت میدان امام (آرامگاه بوعلی) ادامه یافت. در این تجمع که کاملا خودجوش بود و فقط سه ساعت زمان تا برگزاری آن برای فراخوان فرصت وجود داشت مردم با حضور گسترده و با در دست داشتن پلاکاردهای «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «نیروی انتظامی دلاورمردان امنیت»، «تا آخرین نفس پای انقلاب می‌مانیم» و «هتاکان به مقدسات را مجازات کنید» شعار «مرگ بر فتنه‌گر» و «ما ملت امام حسینیم» را سر دادند و حمایت خود را از انقلاب نشان دادند.

راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف همدان در محکومیت آشوب های اخیر
راهپیمایی خودجوشش امروز مردم شریف همدان در محکومیت آشوب های اخیر

 

مشهد

مردم مشهد عصر پنج شنبه ۳۱ شهریور در قالب هیئات مذهبی نسبت به وقایع روی داده هتک حرمت مقدسات، حمله به موکب‌های عزاداری و شهادت یکی از فعالان فرهنگی و انقلابی در مشهد راهپیمایی اعتراضی علیه آشوبگران برگزار کردند. راهپیمایان با شعار حیدر حیدر ضمن محکویت آشوب های شب گذشته اغتشاشگران اعلام کردند که مردم مشهد آماده پذیرایی از زائران حضرت رضا (علیه السلام) هستند و به هیچ عنوان اجازه نخواهند داد خللی در این پذیرایی ایجاد شود و این مهم را با خون جوانان خود ثابت کرده است. این راهپیمایی همزمان با اذان مغرب به افق مشهد پایان یافت و راهپیمایان مشغول اقامه نماز جماعت شدند.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا