اجتماعیاخبار

کینه‌های دشمن از آغاز انقلاب تا امروز بر پیکر شهید قنبری نشست

امام جمعه ایذه با بیان اینکه تمام کینه‌های دشمن از آغاز انقلاب تا امروز بر پیکر شهید قنبری نشست عنوان کرد: انصاف نبود کسی که می آید از امنیت ما دفاع کند با ماشین زیر گرفته شود. این مسیر فتنه‌هایی بود که آمریکا و اسراییل آغاز کرد.

حجت‌الاسلام سید میثم موسوی در مراسم تشییع شهید محمد قنبری، شهید مدافع امنیت در شهرستان ایذه اظهار کرد: امروز تشییع پیکر کسی آمدیم که اگر تا قیام و قیامت در راه او بایستیم کاری نکرده‌ایم. وی پیکر در خون غلطیده جان خودش را برای امنیت ما داد.
وی افزود: اگر ماموران امنیت که شبانه روز جان بر کف در میدان هستند سنگر را خالی کنند اشرار و فتنه‌انگیزان چگونه بر ما خواهند تاخت و این غیر قابل تصور است.
امام جمعه ایذه با بیان اینکه امروز مایه آرامش و امنیت ما به برکت خون شهید قنبری، مجاهدان در این لباس است ادامه داد: اگر روزی ما قدردان این تلاش‌های نیروهای امنیت نباشیم و راه این شهدا را فراموش کنیم سرنوشت نامعلومی خواهیم داشت.
موسوی گفت: دشمن عزمش را جزم کرد تا به حیثیت انقلاب آسیب بزند ولی ما از آن عبور کردیم. از سال گذشته فتنه‌ای به اسم زن ایجاد کردند و صدها خون بی‌گناه به ویژه از ماموران ما ریختند.
وی با بیان اینکه تمام کینه‌های دشمن از آغاز انقلاب تا امروز بر پیکر شهید قنبری نشست عنوان کرد: انصاف نبود کسی که می آید از امنیت ما دفاع کند با ماشین زیر گرفته شود. این مسیر فتنه‌هایی بود که آمریکا و اسراییل آغاز کرد جوانی که ضارب بود هم قربانی این فتنه دشمن شد.
موسوی افزود: دشمن در تلاش است کار به‌جایی برسد که جای حق و باطل عوض شود  خودشان در فضای مجازی ایجاد فتنه می‌کنند و خودشان هم مدعی می‌شوند.

فارس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا