اخبارسیاسیگزارش

کشف بزرگترین محموله تجهیزات نظامی برای اغتشاشات با ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان

بزرگترین محموله تجهیزات و سلاح‌های سرد و گرم برای بکارگیری در اغتشاشات حاوی باتوم، شوکر و انواع سلاح‌های گرم در منطقه شمال‌غرب کشور توسط قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) سپاه کشف و ضبط شد.

به گزارش نخیلات، بزرگترین محموله تجهیزات و سلاح‌های سرد و گرم ویژه آشوب و اغتشاشات در مرزهای شمال‌غرب کشور کشف و ضبط شد. سردار پورجمشیدیان فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال‌غرب کشور در این‌باره توضیح داد این محموله شامل بیش از ۱۸۰۰۰ باتوم، قریب به ۵۳۰۰۰ انواع شوکر برقی و بیش از ۵۴۰۰۰ انواع چاقوهای ضامن‌دار است که این اقلام از تجهیزات و سلاح‌های بسیار خطرناکی است که می‌تواند در اغتشاشات مورد استفاده قرار بگیرد.

 

وی افزود: این اقدام با هماهنگی وزارت اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه و هم‌چنین اطلاعات مرزبانی و انتظامی صورت گرفت و این دستگاه‌ها اشراف مقتدرانه‌ای در همه مناطق کشور خصوصاً منطقه قرارگاه حمزه شمال‌غرب و غرب کشور ایجاد کردند.

فرمانده قرارگاه حمزه تصریح کرد: با کسانی که امنیت مردم را به مخاطره بیندازند، قاطعانه برخورد خواهد شد؛ امنیت مردم، مرزها و شهرهای مرزی خط قرمز جمهوری اسلامی است.

بر اساس این گزارش، این محموله‌ ویژه آشوب، بزرگ‌ترین محموله کشف شده در سال اخیر بوده که ارزش آن بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا