اخبار

گردهمایی بزرگ ۳۰ هزار نفری بسیجیان در خوزستان برگزار‌ شد

گردهمایی 3۰ هزار نفری بسیجیان خوزستان با حضور اقشار مختلف بسیج به مناسبت هفته بسیج، روز جمعه در مصلی اهواز برگزار شد.

به گزارش نخیلات این گردهمایی ۳۰ هزارنفری با حضور بسیجیان در سراسر استان خوزستان و شهر اهواز با سخنرانی سردار فدوی جانشین  فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ساعت ۸صبح تا ۱۲ ظهر روز جمعه ۳ آذرماه در محل مصلای مهدیه امام خمینی( ره) اهواز برگزار شد.

سردار سرتیپ علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تجمع «بزرگ ۳۰ هزار نفری بسیجیان» سراسر استان و شهر اهواز گفت: بسیج گروهی بی ادعا و تمام نشدنی است، از همین رو هر کاری که بسیج و سپاه پای کار آن رفتند، موفق شده است.

او افزود: اکنون دنیای غرب امکانات مادی شان بیشتر است، اما نمی‌توانند در جبهه حق کوچک ترین پیروزی بدست آورند، زیرا این وعده خداوند است که در تقابل حق و باطل، حق پیروز خواهد شد.

فدوی با بیان اینکه صددرصد باید مطمئن باشیم که خداوند حق را پیروز می کند، بیان کرد: دشمنان ۴۵ سال علیه انقلاب اسلامی با تمام توان اقدام کرده‌اند ولی در نهایت پیروز نشده اند؛ قریب ۵۰ روز است که استکبار عالم علیه یک گروه کوچک اقدام می کنند و در این راستا حتی به کودکان شیر خواره رحم نمی کنند، اما به اهداف خود دست نیافتند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: آنها ذلیلانه از راه دور در مناطق مسکونی بمباران انجام می دهند و کشتارشان را به بیش از ۱۴ هزار نفر رساندند.

این فرمانده ارشد نظامی یادآور شد که ۹۲ کشور دنیا علیه رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند و همچنان نیز ادامه دارد؛ در حقیقت نزدیک به ۱۰۰ کشور دنیا ظالم بودن رژیم صهیونیستی و مظلوم بودن فلسطین را فریاد زدند.

او اظهار داشت: تصویری مقتدرانه که رژیم صهیونیستی در تلاش بود از خود بسازد، با یک حمله بر باد رفت و شکستی مفتضحانه برای وجهه آنان به وجود آورد؛ این به خاطر استقامت، صبر و مقاومت فلسطینیان محقق شد و باعث شد که جبهه حق مظلومان عالم قوت جانی پیدا کند.

فدوی با اشاره به کمک های زیرکانه مقاومت در یمن، سوریه، عراق و لبنان در کمک به مبارزان فلسطینی، گفت: بسیج در «ام القرای» جهان اسلام یعنی ایران این استقامت را آغاز کرد و بر توانمندی های خود افزود تا در نهایت تفکر انقلاب اسلامی را در همه جای دنیا گسترش داد.

او از بسیجیان خواست که هر چقدر انقلاب اسلامی نیاز داشته باشد پای کار رفت و در این جهت نیز باور قطعی داشت که خداوند آن کار را به سرانجام می رساند زیرا همین باورها ۴۵ سال انقلاب اسلامی را جلو برده و پایدار کرده است؛ همچنین باید کار و کوشش کرد تا بتوان زودتر به اهداف خود رسید.

سردار فدوی در خصوص ظهور امام زمان (عج) گفت: حضرت حجت نمی آید مگر اینکه همه مردم دنیا خواهان آمدنش باشند؛ این قدم را انقلاب اسلامی برداشته و همه مردم دنیا حلاوت و شیرینی آن را خواهد چشید.

او اضافه کرد: یکی از این پیش زمینه ها برای ظهور حضرت مهدی (عج) معرفت به امام حسین (ع) است و باید به مردم دنیا شناخته شود؛ می بینیم که اکنون مردم از همه جای دنیا به سمت حرم امام سوم می روند.

سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان امروز در تجمع ۳۰هزار نفری بسیجیان سراسر استان و شهر اهواز اظهار کرد: بسیجیان استان همواره در همه حوادث در کنار مردم بوده و پیشتازند، در حوادث طبیعی و غیر طبیعی ایستاده اند تا خدمت کنند.

وی افزود: بسیجیان در خدمت به روستاها و مناطق محروم، آماده خدمت گذاری هستند و از مقبولیت و محبوبیت بسیار بالایی در خوزستان برخوردارند.

سردار شاهوار پور بیان کرد: ما امروز در اینجا جمع شده‌ایم تا آمادگی دوباره خود برای برای خدمت گذاری و مشارکت بیشتر در همه حوزه‌ها به مردم اعلام کنیم.

وی بسیج را «چشمه جوشان» دانست که جذب، سازماندهی و حضور فعال بسیجیان در مأموریت ها چشمگیر است و در مساجد با حضور طلاب و روحانیون در حوزه حلقات صالحین اقدامات خوبی در حال انجام است.

سردار شاهوارپور ادامه داد: امروز بیش از ۲ هزار گروه جهادی برای خدمت‌گذاری به مناطق محروم وجود دارد. پزشکان، دانش آموزان، دانشجویان، عشایر و غیره در کنار یکدیگر هستند و پشت فرمان رهبری می ایستند.

وی با یادآوری یاد و خاطره شهیدان بسیجی، دلاور مردانی که ۸ سال دفاع مقدس در جبهه های نبرد حضور یافتند و مجاهدانه جنگیدند، مدافعان حرم و مدافعان سلامت گفت: بسیجیان همواره در کنار مردم و دیگر نیروهای انتظامی در حال خدمت رسانی به شهروندان هستند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا