اجتماعیاخبار

آغاز رزمایش بقیة الله الأعظم در خوزستان

فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان از آغاز رزمایش بقیة الله در این استان خبر داد.

سردار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه حضرت ولیعصر خوزستان ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با همکاری، همراهی و به محوریت نماینده ولی فقیه و سایر نهادها، اقدامات گسترده‌ای جهت توجه به اقشار آسیب‌پذیر به ویژه خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و یا شاغلین مشاغل روزانه که آسیب دیده‌اند در حال انجام است.

شاهوارپور در تشریح اقدامات عملیاتی صورت گرفته عنوان کرد: رزمایش بقیة الله الأعظم را از امروز و با رویکرد کمک مؤمنانه که از تاکیدات مقام معظم رهبری است خواهیم داشت.

وی افزود: این حرکت را از امروز و با جمع‌آوری کمک‌ها و امکانات اولیه مورد نیاز مردم مانند همدلی سیل سال گذشته خواهیم داشت و پایگاه‌های بسیج ما در سراسر استان با آمادگی کامل، کار را ادامه خواهند داد.

فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان در پاسخ به زمان و نحوه توزیع اقلام بیان کرد: ما مرحله به مرحله اول توزیع اقلام را از روز شنبه هفته آینده آغاز خواهیم کرد و امکانات توزیع خواهد شد.

وی افزود: مراحل بعدی نیز همراه با ولادت با سعادت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع) انجام خواهد شد.

شاهوارپور در رابطه با تعداد و نوع اقلام گفت: با توجه به ظرفیت بسیج، در مرحله اول ۲۰ هزار بسته غذایی به ارزش هر کدام ۳۰۰ هزار تومان تهیه و در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی افزود: یقینا اگر مؤوسات خیریه، نهادها، دستگاه‌ها و ظرفیت‌های بیشمار موجود در شرکت‌ها نیز پای کار بیایند که قطعا خواهند آمد، ظرفیت زیادی برای کمک به مردم ایجاد خواهد شد.

منبع: فارس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا