اجتماعیاخبارشهدای خوزستان

پیکر پاک لاله بی‌نشان دفاع مقدس در اهواز تشییع می‌شود

با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده‌های شهدا پیکر پاک و مطهر یک شهید گمنام در اهواز تشییع می‌شود و در این شهر آرام می‌گیرد.

به گزارش نخیلات به نقل از خبر گزاری فارس؛ با حضور اقشار مختلف مردم پیکر پاک و مطهر یک شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در شهر اهواز دیار سردار سرلشکر شهید علی هاشمی تشییع می‌شود.

آیین تشییع پیکر پاک و مطهر این شهید گمنام روز دوشنبه ۲۵ دی‌ماه سال ۱۴۰۲ همزمان با سالروز شهادت مظلومانه حضرت امام هادی(ع) از ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود که خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، آزادگان، یادگاران و  رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و بسیجیان در این برنامه حضور می‌یابند.

پیکر پاک این شهید لاله بی‌نشان از مسجد النبی(ص) کوی شهید باهنر شهر اهواز تا میدان شهدای قانا تشییع می‌شود و مردم این دیار با لاله ‌بی‌نشان دوران حماسه و ایثار وداع می‌کنند.

قرار است پیکر پاک و مطهر این شهید گمنام پس از تشییع بر دستان مردم اهواز و اهالی دیار سردار شهید مجید سیلاوی در پارک صداقت واقع در کوی شهید باهنر این شهر آرام بگیرد.

این شهید گمنام یکی از ۱۴ لاله بی‌نشانی است که همزمان با ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در اهواز تشییع شدند و بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در ۱۴ نقطه از استان شهیدپرور خوزستان آرام می‌گیرند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا