اخبارسیاسی

سه مانور انتخاباتی در خوزستان برگزار می‌شود

رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات خوزستان گفت: سه مانور انتخاباتی پیش از روز انتخابات برگزار می‌شود و کل فرآیندهای انتخاباتی مانند ارسال صورت جلسه، تجمیع آرا و … جهت اطمینان از پایداری شبکه به شکل تست انجام می شود.

محسن سزاری رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات خوزستان امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از سال گذشته کار ارزیابی وضعیت ارتباطات شعب شروع شده است، اظهار کرد: بر اساس دستور العمل بایست فیبر نوری به کلیه بخشداری‌ها متصل شود که برآورد هزینه و ارزیابی فنی انجام شده و قرارداد آن با مخابرات امضا شد و در حال انجام است.

وی افزود: کلیه دستگاه‌های احراز هویت از انتخابات قبل تجمیع و کنترل کیفیت شد و برای توزیع در سطح شعب در انبار است. همچنین ارزیابی پوشش آنتن دهی شعب به شکل میدانی انجام شد.

سزاری ادامه داد: تجهیزات تست شعب در سطح فرمانداری‌ها توزیع شده است و همکاران فرمانداری‌ها تک تک شعب را با دستگاه‌های احراز هویت ارزیابی کردند.

رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات خوزستان گفت: ۱۴ نفر برای گذراندن دوره آموزش مربی برای آموزش کاربران به تهران اعزام شدند. اقدامات لازم برای پایداری و امنیت شبکه انجام شده است. تجهیزات مختلف ارتباطی نیز برای فرمانداری‌ها ارسال کردیم.

سزاری گفت: سه مانور انتخاباتی پیش از روز انتخابات برگزار می‌شود و کل فرآیندهای انتخاباتی مانند ارسال صورت جلسه، تجمیع آرا و … جهت اطمینان از پایداری شبکه به شکل تست انجام می‌شود.

رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان تصریح کرد: انتخابات در کشور در چهار شهرستان به شکل تمام مکانیزه اجرا می‌شود که آبادان جزو یکی از این شهرستان‌هاست.

وی ادامه داد: از ۲۵ فرآیند انتخابات یک فرآیند اخذ رای به شکل دستی انجام می‌شود اما در آبادان مرحله اخذ رای نیز به صورت کارت الکترونیکی و صندوق مکانیزه انجام می‌شود و در واقع انتخابات در این شهرستان به صورت تمام مکانیزه انجام می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا