دسته بندی نشده

امام جمعه اهواز: برای دستیابی به دستاوردهای بزرگ باید در انتخابات شرکت کنیم

امام جمعه اهواز گفت: دستیابی به دستاوردهای بزرگ در حوزه‌های مختلف از جمله عواملی است که باید در انتخابات شرکت کرد.

This post is also available in: Arabic

 سید محمد نبی موسوی فرد امام جمعه اهواز روز گذشته در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی گفت: پس از انقلاب اسلامی، کشور در حوزه‌های نظامی، دفاعی، دریایی، فضایی، پزشکی و صنایع به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کرده  است که این امر نشان از اقتدار این کشور اسلامی در جهان است.

موسوی‌فرد همچنین با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در انتخابات پیش رو اظهار کرد: دستیابی به دستاوردهای بزرگ در حوزه‌های مختلف از جمله عواملی است که باید در انتخابات شرکت کرد.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه ایران ششمین کشور پرتاب کننده موجود زنده به فضا است، گفت: ایران بزرگترین کشور ساخت پهپادی جهان است که دستیابی به این تکنولوژی ارزش بسیاری دارد.

وی با بیان اینکه ایران سومین کشور جهان در زمینه سلول‌های بنیادی است، افزود: ایران قطب پزشکی خاورمیانه است و به داشتن پزشکان متعهد و توانمند افتخار می‌کنیم.

حجت‌الاسلام موسوی‌فرد با تاکید بر لزوم ایجاد زمینه اشتغال و اهمیت بومی گزینی در استان، اظهار کرد: جوانان ما باید در حد تخصص مهارت داشته باشند که اگر این اتفاق رخ دهد هرگز شاهد بیکاری در استان نخواهیم بود.

امام جمعه اهواز با اشاره به اهمیت ازدواج جوانان بیان کرد: خانواده ها ازدواج جوانان را آسان بگیرند.

وی با اشاره به آغاز ماه رجب گفت: امسال افزون بر ۳۰ درصد به اعتکاف کنندگان کل کشور افزوده شده است که بیش از ۹۰ درصد ابن تعداد جوانان بودند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا