اجتماعیاخبار

قدردانی سردار میرفیضی از حضور مردم خوزستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

فرمانده انتظامی استان خوزستان از حضور باشکوه مردم ولایتمدار خوزستان در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

سردار سیدمحمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان خوزستان با صدور پیامی از حضور باشکوه مردم ولایتمدار خوزستان در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

در متن پیام، سردار سیدمحمود میرفیضی آمده است:

شکر و سپاس بی حد خدای سبحان را که توفیق حاصل نمود تا در پاسداشت چهل و پنجمین سال تولد فرخنده انقلاب شکوهمند اسلامی، مردم همیشه در صحنه خوزستان یک بار دیگر با حضور پرشور و شعور خود در راهپیمایی عظیم یوم الله ۲۲ بهمن، تداوم وحدت و همبستگی خود را به جهانیان نشان دادند.

مردم هوشیار و قوی در راهپیمایی امسال با نمایش معنادار پرچم ایران و تمثال مبارک شهدا نشان دادند که پرچم، مظهر و نماد اتحاد، وحدت و یکپارچکی کشور است و همه ملت در خط آرمان‌های امامین انقلاب و شهدا تا پای جان حضور دارند.

اینجانب برخود لازم می‌دانم از آحاد مردم فهیم، بصیر، زمان شناس و ولایتمدار خوزستان که با شکوهی بیش از سال‌های گذشته در این رفراندوم ملی حماسه آفریدند و در به اهتزاز نگهداشتن پرچم اقتدار ایران قوی نقش آفرینی کردند، تشکر نموده، بدینوسیله مراتب حق شناسی و قدردانی خود را از تمامی عوامل اجرایی و دست‌اندرکاران پرتلاش ستاد بزرگداشت دهه فجر، اقوام خوزستان، فعالان رسانه‌ای و فضای مجازی که همواره موقعیت سنج بوده‌اند، عوامل پرتلاش صدا و سیمای مرکز استان، نیروهای مخلص انقلابی در تمامی صفوف و بسیجیان همیشه همراه وهمکارانم در مجموعه انتظامی استان تقدیم نمایم.

فارس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا