اجتماعیاخبار

راه اندازی آموزشگاه فنی و حرفه ای دخترانه در دزفول

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: در دیدار با رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور، خواستار راه‌اندازی آموزشکده دخترانه دزفول شدم که این موضوع مورد تأیید و موافقت قرار گرفت.

به گزارش نخیلات به نقل از خبرگزاری تسنیم،سیداحمد آوایی در گفت‌وگو با خبرنگار این خبرگزاری در دزفول، اظهار داشت: رویکرد آموزش‌های مهارتی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای مطلوب بوده و امروز براساس نوع نگاه جامعه به اشتغال و همچنین رفع دغدغه خانواده در این باره به دنبال توجه ویژه به مهارت آموزی هستیم.

وی در ادامه به اهمیت و نقش مهارت فنی وحرفه ای اشاره کرد و افزود: نیاز فعلی کشور برای برون‌رفت از معضل بیکاری توسعه مهارت‌آموزی است.

نماینده دزفول درمجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به نیازهای به‌وجودآمده در جامعه باید به ارائه رشته‌های فنی، تنوع بخشید؛ به‌ویژه برای دختران که ضرورت دارد دسترسی بیشتری به رشته‌های مهارتی و هنری داشته باشند.

سیداحمد آوایی با بیان اینکه از هرگونه تلاش برای در دسترس قراردادن آموزش‌های عالی مهارتی برای دختران شهرستان دزفول و منطقه دریغ نخواهیم کرد، گفت: تقویت آموزشکده‌های خوزستان و راه‌اندازی آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران در دزفول با توجه به نبود این مرکز در شمال خوزستان امر مهمی است که در دیدار با رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور، خواستار راه‌اندازی آن شدم که این موضوع مورد تأیید و موافقت قرار گرفت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا