اجتماعیاخبار

نماینده ولی فقیه در خوزستان: آیت الله رئیسی عن قریب به خوزستان سفر خواهند کرد

حجت الاسلام و المسلمین سید نبی الله موسوی فرد گفت : در منطقه اسلام آباد، زمین خواری به شدت اتفاق می افتد؛ در حالی که یک فقیر یا بیچاره ای که بخواهد یک قسمت خانه ای بنا کند، پدرش را در می آورند و به چهار میخ کشیده می شود.

به گزارش نخیلات به نقل از رهیاب نیوز؛ نماینده ولی فقیه استان خوزستان پس از بازدید محلی از کوی اسلام آباد واقع در حاشیه شهر اهواز، در گفتگو با خبرنگار رهیاب اظهارکرد:در منطقه اسلام آباد چند مشکل اساسی چون فاضلاب؛ آب آشامیدنی ، آسفاللت و برق وجود دارد.

وی افزود: ساخت و ساز بی رویه چندین فرد متمول با رانت هایی که در استان دارند و همچنین سوء استفاده این افراد از عدم تعیین محدوده کلانشهر اهواز و شهرستان کارون، مشکل اساسی دیگر کوی اسلام آباد است.
امام جمعه اهواز با اشاره به معضل «زمین خواری» در این منطقه ابراز کرد: احساس می شود در این منطقه، زمین خواری به شدت اتفاق می افتد؛ در حالی که یک فقیر یا بیچاره ای که بخواهد یک قسمت خانه ای بنا کند، پدرش را در می آورند و به چهار میخ کشیده می شود، هکتارها زمین را بدون سند رسمی قطعه بندی می کنند و خیابان ها یکی پس از دیگری برخلاف دستوراتی که در مجموعه شهرداری و غیر شهرداری موجود است، توسعه پیدا می کند.
وی افزود: مشکل اساسی در حال حاضر، حضور چند نفر است که مثل زالو که به جان مردم افتانده‌اند و رانتی که این افراد در استان دارند برای مردم مشکل ساز شده است.
نماینده ولی فقیه در خوزستان تاکید کرد: این زالو صفتان بدانند زیر ذره بین هستند و ما از فعالیت این ها غافل نیستیم؛ عن قریب آیت الله رئیسی به استان سفر خواهند کرد و آن وقت خواهند دید چه می شود!
وی در پایان افزود: ما از فعالیت این افراد غافل نیستیم و فکر نکنند که الان توانستند با چند مسئول قدری کارشان را راه بیندازند و هرچه می خواهند ببلعند ، همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند:عربستان هرچه می خواهید بخورید، همه اینها روزی از آن مجاهدان اسلام می شود، روزی اموال شبکه فساد به دست مردم می افتد!
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا