اخباراقتصادی

نماینده شادگان: با تمام توان در کنار صنعتگران و سرمایه گذاران هستیم

ناصری نژاد نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی: مشکلی برای انجام سرمایه گذاری در شهرستان شادگان وجود ندارد و شرایط فعالیت کاملا مهیا است.

به گزارش نخیلات به نقل از فارس، حجت الاسلام سید مجید ناصری نژاد در حاشیه افتتاح طرح های عمرانی ناحیه صنعتی دارخوین در جمع خبرنگاران با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال «جهش تولید» اظهار‌کرد: قطعا تنها راه مقابله با تحریم‌ها، مقابله با توطئه‌های دشمن، ایجاد اشتغال و رفع فقر، توجه به شهرک‌های صنعتی و توسعه زیرساخت‌های درون شهرک‌ها است.

وی با تاکید بر اینکه شهرستان شادگان ظرفیت بسیار خوبی در زیرساخت‌های صنعتی و شهرک‌ها دارد، افزود: در حال حاضر صنایع مادر از قبیل نیشکر، فولاد، صنایع خرما، نفت و پتروشیمی در شهرستان شادگان فعال هستند و هر صنعتگر می‌تواند بر اساس شرایط و توانایی‌هایی دارد در هر کدام از این حوزه‌ها فعالیت کند.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخشی از مشکلات زیرساختی در شادگان با احداث ناحیه صنعتی دارخوین مرتفع شد، گفت: به منظور تشویق سرمایه‌گذاران کلیه زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری در شادگان فراهم شده‌ تا سرمایه‌گذاران بدون دغدغه بتوانند سرمایه‌گذاری کنند‌.

ناصری نژاد عنوان کرد: با تمام توان در کنار صنعتگران و سرمایه گذاران هستیم و مشکلاتی که در بحث تامین سرمایه، کمک بانک‌ها و … وجود دارد در تلاش هستیم آن‌ها را حل کنیم.

وی بیان کرد: مشکلی برای انجام سرمایه‌گذاری در شهرستان شادگان وجود ندارد و شرایط فعالیت کاملاً مهیا است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا