یادداشت

نامه ای خطاب به کشورهای اروپایی: خاک خود را مأمن تروریست ها قرار ندهید

ایران کشوری است با سابقه تمدنی کهن که در طول تاریخ معاصر خود نه تنها کشوری را مورد هجمه قرار نداده بلکه خود قربانی جنایات گروهک های تروریستی مختلفی بوده‌است که دستشان آغشته به خون زنان و کودکان این سرزمین است.

بر کسی پوشیده نیست که ایران همیشه خواستار بهترین روابط با کشورهای اروپایی در زمینه‌های مختلف علمی، سیاسی، اقتصادی، تمدنی و … بوده‌است اما با این حال چیزی جز پناه دادن به گروهک های تروریستی فعال برعلیه کشورمان ، تهدید امنیتمان و همچنین به‌قتل رساندن مردممان بوسیله‌ی امکاناتی که این کشورها در اختیار آنان می‌گذارند از این کشورها شاهد نبوده است.

یکی از این گروهک‌های تروریستی گروهک تروریستی حرکه النضال (ASMLA) است که برای مدتی طولانی با حمایت دولت دانمارک و با امنیت تمام در این کشور مشغول به فعالیت بوده است و اکنون با دلایل محکم برای شما ثابت گردیده است که چیزی جز جاسوس مواجب بگیری که بر علیه مردم خود کار می‌کند نیست؛ همانطور که ثابت شد این اشخاص در راستای تامین منافع عربستان سعودی و کشورهای همسو با این کشور جنایات تروریستی بر علیه ملت ایران را مدیریت می‌کند.

کشورهای اروپایی اگر براستی خواستار حفظ امنیت مردمشان هستند راهی بجز اخراج این تروریست ها _که اکثرا با گروهک‌های تروریستیی مانند القاعده، النصره و داعش در ارتباط هستند_ از سرزمین خود ندارند.

ملت ایران همانطور که بهترین دوست دوستان اروپائی خود می باشد و خواستار برقراری بهترین روابط با این کشورها است از آنان نیز می‌خواهد که کشورهای خود را پایگاه تروریست‌هایی که در راستای اجرای برنامه‌های تروریستی عربستان، با پول این کشور مردم ما را می‌کشند قرار ندهند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا