اجتماعیاخبار

فرصتی دوباره برای پذیرفته نشدگان در امتحانات مجازی دانشگاه آزاد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اهواز گفت: به دانشجویانی که در امتحانات مجازی پذیرفته نشده‌اند، فرصت دیگر داده خواهد شد.

بیژن کریمی بیرگانی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: امتحانات نیمسال جاری در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از ۲۶ خرداد ماه به صورت مجازی برگزار شده است.

وی افزود: بیش از ۹۲ درصد دانشجویان در این نوع امتحان شرکت داشته‌اند که در مقایسه با نیم سالهای گذشته تعداد شرکت کنندگان بیشتر بوده است.

بیژن کریمی بیرگانی ضمن بیان اینکه امتحانات گروه‌های معارف و عمومی از ۱۳تیرماه آغاز شده است، تصریح کرد: این امتحانات به صورت مجازی تا ۱۹ تیرماه ادامه خواهند داشت.

معاون آموزشی واحد اهواز در خصوص زمان و نحوه برگزاری امتحانات کارگاه و آزمایشگاه‌های این واحد دانشگاهی گفت : این امتحانات از ۲۱ تا ۳۱ تیرماه با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی و موافقت ستاد مقابله با کرونا در استان به صورت حضوری برگزار خواهند شد.

کریمی در خصوص وضعیت ترم تابستانه دانشگاه آزاد اسلامی اهواز اذعان کرد: این دانشگاه آمادگی کامل جهت برگزاری ترم تابستان را به صورت مجازی دارد ولی تاکنون بخشنامه‌ای از سوی سازمان مرکزی دانشگاه در این خصوص اعلام نشده است.

وی بیان کرد: دانشجویانی که در کلاس‌های مجازی شرکت کرده و تا سقف سه درس و حداکثر شش واحد را در دوره کاردانی و کارشناسی نمرات کمتر از ۱۲ و در دوره تحصیلات تکمیلی نمره کمتر از ۱۴ کسب نماید، می توانند تا پایان سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ مازاد بر واحدهای انتخابی مجددا بدون پرداخت شهریه انتخاب واحد نموده و نمره خود را جبران کنند.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا