اخباراقتصادی

بازگشایی کارخانه قند و شکر اهواز پس از ۱۵ سال تعطیلی

استاندار خوزستان: سرمایه‌گذار واجد شرایط لازم انتخاب و این کارخانه بعد از ۱۵ سال در مرحله احیا و بازگشایی مجدد قرار گرفت.

به گزارش نخیلات، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در خصوص بازگشایی کارخانه قند اهواز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بعد از اینکه شرکت تصفیه قند و شکر اهواز از سوی بانک‌های ملی و ملت به مزایده گذاشته شد سرمایه‌گذار واجد شرایط لازم انتخاب و این کارخانه بعد از ۱۵ سال در مرحله احیا و بازگشایی مجدد قرار گرفت.

غلامرضا شریعتی اظهارداشت: سرمایه‌گذار این کارخانه هم‌اکنون عملیات اجرایی مربوط به آماده سازی مجدد این واحد تولیدی را بعد از ۱۵ سال آغاز کرده تا در کمترین زمان ممکن نسبت به راه‌اندازی دوباره آن اقدام کند.

وی با تاکید بر اینکه سرمایه‌گذار این واحد تولیدی توانایی و اهلیت لازم برای راه‌اندازی کارخانه را دارد، افزود: امیدواریم همزمان با راه‌اندازی این واحد تولیدی در سالی که به نام جهش تولید نامگذاری شده به واسطه راه اندازی مجدد آن، شاهد ایجاد فرصت‌های مناسب شغلی دیگری در استان باشیم.

نماینده عالی دولت در استان خوزستان خاطر نشان‌ کرد: در همین راستا مدیران دستگاه‌های اجرایی استان مکلف به همکاری با سرمایه گذاران هستند تا از این طریق، موانع ایجاد شده در مسیر واحدهای تولیدی رفع شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا