یادداشت

دزد فراری به استرالیا به‌دنبال دستاوردی که بن سلمان بدان دست نیافت

هنگامی که از برخی موجودات بی ارزش صحبت می‌‌کنیم این بدان معنا نیست که برای آنان ارزش قائل هستیم یا مورد علاقه‌ی ما هستند بلکه ما این کار را انجام می‌دهیم تا انسان‌های نا آگاه فریب این افراد را نخورده و اغوا نشوند و این موجودات بی ارزش نیز دهان‌های کریه خود را ببندند وحقیقت آنان برملا گردد.

This post is also available in: Arabic

نویسنده: سیف اهوازی

هنگامی که از برخی موجودات بی ارزش صحبت می‌‌کنیم این بدان معنا نیست که برای آنان ارزش قائل هستیم یا مورد علاقه‌ی ما هستند بلکه ما این کار را انجام می‌دهیم تا انسان‌های نا آگاه فریب این افراد را نخورده و اغوا نشوند و این موجودات بی ارزش نیز دهان‌های کریه خود را ببندند وحقیقت آنان برملا گردد.

جنگی که متجاوزان آمریکایی-سعودی بر علیه مردم یمن، مهد تمدن و اصل عرب برپا کرده‌اندتقریبا در نیمه‌ی ششمین سال خود قرار دارد واین درحالی است که متجاوزان تا بحال از هیچ تلاشی برای کشتن مردم یمن، از بین بردن زیر ساخت‌های این کشور ، ضربه زدن به زندگی ساده مردم، آن کوتاهی نکرده‌اند و از هر نوع سلاحی حتی سلاح‌های ممنوعه برای به قتل رساندن زنان و کودکان ومحاصره مردم غیر نظامی بدون سلاح که مرتکب هیچ گناهی نشدند کوتاهی نکردند. مردمی که گناهی جز ایستادگی در مقابل مملکت وهابیت و شیوخ صهیونیست آل نهیان مرتکب نشده‌ و می‌خواهند در کشور خود آزادانه زندگی کنند و دست نشاندگان گروه‌های طرفدار عربستان مخصوصا و همینطور دیکتاتورهای آل احمر و امثال آنها برآنان حکومت نکنند.

و شش سال است که نیروهای آمریکایی، اسرائیلی، سعودی واماراتی با حمایت همه جانبه آمریکا واسرائیل و کشورهای مرتجع عرب در حالیکه پیشرفته ترین سلاح‌های روز را در اختیار داشته و مزدورانی از نقاط مختلف جهان را به خدمت گرفته بودند ولی نه تنها نتوانسته‌اند به اهداف خود دست یابند بلکه موشکها وهواپیماهای مردم عرب اصیل یمن هرروز مواضع واستحکامات شاخ شیطان را در ریاض و ظهران وسایر مناطق جزیره العرب که توسط طایفه یهودی ((دونمه)) به اشغال درآمده است را مورد هدف قرار می دهند.

این موضوع بحث ما نیست بلکه آنچه که موضوع بحث ماست و انسان را به خنده وامی‌دارد این است که تعدادی از عناصر خائن وتجزیه طلب و تروریست که مانند یک موش کوچک ترسو در پارکهای تفریحی استرالیا ساکن گردیده و بواسطه تبلیغات رسانه‌ای امرار معاش می‌کنند به خاطر اینکه مقداری از ریال‌های شاخ شیطان یا همان عربستان را بدست آورند و مورد توجه شبکه‌های تلوزیونی این کشور قرار گیرند اعلام می‌کنند که حملات موشکی و پهبادی یمن را محکوم کرده وبزودی در پاسخ به این حملات، شهرها و منافع کشور جمهوری اسلامی ایران را مورد حمله قرار می‌دهند.

خطاب به این عناصر بزدل و فراری می‌گوییم: مردم یمن اصل و مرکز و مهد پرورش عرب هستند البته اگر شما عرب باشید ولی در اصل و نسب و عربیت آل سعود وهابی تکفیری شک وجود دارد و بسیاری از مورخان بر این باورند که آل سعود از طایفه یهود دونمه هستند که ۳۰۰ یا ۴۰۰ سال پیش اسلام آوردند و نه بیشتر. حال با این اوصاف آیا عربیتتان قتل اصل و سرور عرب را جایز دانسته واز قاتل آنان که اصل و نسبش مورد شک و با عموزادگان صهیونیست خود متحد است و برده‌ی حقیر ترامپ وجزیه پرداز وی می باشد رضایت دارد؟!

والله وتالله نه تنها این طایفه بلکه تمام کسانی که از آنان دفاع می‌کنند حقیر هستند ای حقه بازان فراری به استرالیا.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا