اجتماعیاخبار

فاز سوم آبرسانی به غیزانیه آغاز شد

شریعتی استاندار خوزستان: فاز دوم طرح آبرسانی به غیزانیه تا یک ماه دیگر به اتمام می‌رسد و فاز سوم هم که امروز با کمک قرارگاه خاتم الانبیا و بنیاد مستضعفان شروع شد، ظرف ۳۰ تا ۴۵ روز آینده به سرانجام می‌رسد.

به گزارش نخیلات به نقل از فارس،غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان روز یکشنبه ۵ مرداد ماه در جریان آئین آغاز عملیات اجرایی فاز سوم طرح آبرسانی به غیزانیه اهواز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه فاز اول یک ماه پیش به بهره برداری رسید و ۳۳ روستای غیزانیه از آب پایدار بهره مند شدند.

وی افزود: فاز دوم طرح نیز بلافاصه شروع شد و ۱۸ کیلومتر از مجموع ۲۸ کیلومتر از صفیره تا نزهه اجرا شده است و امیدواریم تا یک ماه آینده فاز دوم را به بهره برداری برسانیم و آب پایدار را به نزهه برسانیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد:با انجام این مرحله از کار تعداد ۵۵ روستا تامین آب پایدار می‌شوند.

شریعتی ادامه داد: فاز سوم هم را هم امروز با کمک قرارگاه خاتم الانبیا (ص) و بنیاد مستضعفان شروع کردیم و امیدواریم ظرف ۳۰ تا ۴۵ روز آینده به سرانجام برسانیم تا همه ۸۵ روستای غیزانیه از آب پایدار بهره مند شوند؛ البته یک روستا به نام مشرفه نیز فاقد خطوط داخل روستاست که انشاالله کار آن نیز همزمان با فاز سوم انجام خواهند داد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا