اخبارسیاسی

وزارت اطلاعات: دستگیری شارمهد در تاجیکستان تکذیب می‌شود

وزارت اطلاعات هرگونه گمانه زنی مطرح شده در رسانه‌ها در رابطه با نحوی دستگیری شارمهد را تکذیب کرد

روابط عمومی وزارت اطلاعات اعلام کرد: هرگونه گمانه‌زنی مطرح‌شده در رسانه‌ها درباره نحوه دستگیری جمشید شارمهد، رئیس «انجمن پادشاهی ایران» تکذیب می‌شود.
وزارت اطلاعات با تأکید بر این که هرگونه اطلاعات رسمی درباره اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در قالب بیانیه از طریق روابط عمومی وزارت اطلاعات منتشر می‌شود، به ادعای برخی رسانه‌ها مبنی بر دستگیری سرکرده گروهک تندر در تاجیکستان اشاره و تاکید کرد: این خبر شدیداً تکذیب می‌شود.

سربازان گمنام امام زمان(عج) روز شنبه (۱۱ مرداد ماه) به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا ضربه اساسی وارد کردند و در عملیاتی پیچیده سردسته گروه تروریستی «تندر» (انجمن پادشاهی) را در اختیار گرفتند.

جمشید شارمهد سرکرده گروه تروریستی تندر که از آمریکا عملیات مسلحانه و خرابکارانه در ایران را هدایت می‌کرد، در سال ۱۳۸۷ عملیات انفجار تروریستی در حسینیه سیدالشهدای شیراز را طراحی و هدایت کرد که طی آن، ۱۴ نفر شهید و ۲۱۵ نفر از عزاداران حسینی زخمی شدند.

منفجر کردن سد سیوند شیراز، انفجار بمب‌های سیانوری در نمایشگاه کتاب تهران و منفجر کردن حرم حضرت امام خمینی(ره) هنگام برگزاری مراسم عمومی از دیگر عملیاتی بود که این گروه تروریستی قصدانجام آنها را داشت ولی با تسلط اطلاعاتی مأموران وزارت اطلاعات ناکام ماند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا