اخباراقتصادی

شریعتی: پتروشیمی مسجد سلیمان در آستانه افتتاح

احمدی معاون پیگیری امور استان‌های دفتر رئیس‌جمهور به همراه استاندار خوزستان با حضور در مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان از روند پیشرفت این پروژه بازدید کرد.

به گزارش نخیلات به نقل از فارس غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان دیروز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مایه خرسندی است که شاهد پیشرفت فیزیکی پروژه پتروشیمی مسجدسلیمان هستیم، این پروژه در آستانه افتتاح و بهره‌برداری ست.

وی افزود: پروژه‌ای که ساخت آن در سال ۹۵ کلید خورد، با تلاش همه مدیران و مسئولین به سرعت پیش رفت، البته اگر بعضی ناملایمتی‌ها نبود این پروژه ۶ ماه پیش به بهره‌برداری می‌رسید.

استاندار خوزستان هدف دکتر احمدی از این سفر را بررسی و سنجش شرایط برای بهره‌برداری این پتروشیمی عنوان کرد و گفت: از آنجا که در آینده‌ای بسیار نزدیک قرار است، پتروشیمی مسجدسلیمان افتتاح شود، معاون محترم امور استان‌ها جهت بررسی و روند پیشرفت پروژه به اینجا سفر کرده‌اند تا از نزدیک شرایط را مورد ارزیابی قرار دهد.

شریعتی اضافه کرد: با افتتاح پتروشیمی مسجدسلیمان، اشتغال، رونق تولید، خلق ثروت و درآمدزایی در این منطقه متنوع‌تر خواهد شد.

احتمالا بعد محرم افتتاح شود

علی اصغر احمدی معاون پیگیری امور استان‌های دفتر رئیس جمهور نیز در برنامه بازدید امروز عنوان کرد: پتروشیمی مسجد سلیمان یکی از واحدهایی ست که با تلاش مدیران، مهندسان و کارکنان آن نسبت به دیگر پروژه‌‌ها در زمان نسبتاً کوتاهی به چنین پیشرفت فیزیکی رسیده است.

وی ادامه داد: پس از تعیین وقت توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به احتمال زیاد پس از ماه محرم خواهد بود ان شالله شاهدافتتاح این پروژه خواهیم بود.

جهادگران جبهه صنعت و تولید دست از کار نکشیدند

یوسف داوودی مدیرعامل شرکت پتروشیمی مسجدسلیمان عنوان کرد: علی رغم وجود تحریم‌های ظالمانه، جهادگران جبهه صنعت و تولید دست از کار نکشیدند و به لطف خدا هر هفته در کشور شاهد افتتاح یک پروژه اقتصادی به دست رئیس جمهور هستیم.

وی افزود: خوشبختانه در برنامه بازدید امروز معاون رئیس جمهور و استاندار از روند پروژه ساخت پتروشیمی مسجدسلیمان؛ نتایج ارزیابی‌ها از پروژه رضایت‌بخش بوده و در حال فراهم‌ کردن مقدمات برنامه افتتاح هستیم‌.

داوودی در پایان خاطرنشان کرد: مهرماه و آبان ماه سال جاری شاهد افتتاح این پروژه هستیم، در این فاصله نیز تمامی واحدهای این مجتمع تولید به منظور راه‌اندازی آزمایش و ارزیابی می‌شوند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا