اجتماعیاخبار

توسعه مناطق محروم حاشیه اهواز در اولویت تفاهم‌نامه شهرداری و قرارگاه خاتم قرار گیرد

حجت الاسلام موسوی فر نماینده ولی‌فقیه در خوزستان: تفاهم‌نامه ۳۰۰ میلیارد تومانی میان قرارگاه خاتم و شهرداری اهواز باید در جهت توسعه مناطق محروم مصرف شود.

حجت الاسلام عبدالنبی موسوی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، به تشریح جزئیات تفاهم‌نامه میان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شهرداری کلانشهر اهواز پرداخت.

وی تصریح کرد: تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهایی در خصوص پروژه‌های بخش‌های مرکزی شهر اهواز به همت مدیریت شهری بسته شده و در حال انجام است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به اینکه اصل و محور این تفاهم‌نامه توسعه مناطق محروم است گفت: مقرر شده و دقت می‌کنیم همان اندازه که به مناطق مرکزی اعتبار تخصیص داده می‌شود، در همان سطح از اعتبار و گستردگی و بلکه بیشتر به مناطق و محلات حاشیه شهر اهواز پرداخته شود.

حجت الاسلام موسوی‌فر بیان داشت: تلاش داریم با هدایت اعتبارات به سمت مناطق محروم، عدالت اجتماعی و عدالت خدمت‌رسانی که از دغدغه‌های شهردار و اعضای شورای شهر است، رعایت شود.

وی افزود: با این نگاه عدالت‌محورانه، به‌همت مدیریت شهری اهواز و با عاملیت قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه تفاهم نامه‌ای با شهرداری در خصوص ساماندهی محلات حاشیه شهر اهواز به مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان بسته و نهایی شده است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: تقبل منابع مالی این تفاهم‌نامه از سوی شهرداری کلانشهر اهواز و نگاه ویژه مدیریت شهری به محرومیت‌زدایی قابل تقدیر است.

وی گفت: انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر این تفاهم‌نامه به یک قرارداد اجرایی تبدیل شود تا شاهد رفع معضلات و مشکلات مناطق محروم حاشیه شهر اهواز باشیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا