اجتماعیاخبار

مستأجران نیازمند در اولویت گام دوم رزمایش مؤمنانه

فرمانده ناحیه امام علی(ع) سپاه اهواز: در مرحله اول گام دوم رزمایش مؤمنانه ۲۰ هزار بسته حمایتی و تحصیلی بین نیازمندان شناسایی‌شده منطقه توزیع می‌شود؛ در این مرحله اجاره‌نشینان نیازمند، کمک‌هزینه اجاره مسکن دریافت می‌کنند.

This post is also available in: Arabic

حجت‌الاسلام والمسلمین سید امیر میرعلایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: برای کمک به نیازمندان و افراد آسیب‌دیده از کرونا گام دوم رزمایش مومنانه در اهواز برگزار می‌شود.

وی افزود: بر حسب دستور مقام معظم رهبری دنبال این هستیم که تمامی نیازمندان و فراد آسیب دیده را در گام دوم رزمایش شناسایی و تحت حمایت قرار دهیم.

فرمانده ناحیه امام علی(ع) سپاه اهواز گفت: گام دوم رزمایش مومنانه در ۳ بازه زمانی، دهه ولایت و دهه محرم و دهه اربعین حسینی و همزمان با بازگشایی مدارس انجام می‌شود.

وی بیان داشت: در این گام دوم، فقط به بسته حمایتی و غذایی بسنده نشده و بسته‌های بهداشتی و تحصیلی نیز اضافه شده است. همچنین در این گام کمک‌هزینه ویژه مستاجرین تدارک دیده شده است. علاوه بر این کارت‌های خرید برای نیازمندان درنظر گرفته شده است.

حجت‌الاسلام میرعلایی درباره ویژگی این گام بیان داشت: در این گام نیازمندان از طریق دستگاه‌های حمایتی و همچنین از طریق پایگاه‌های بسیج و مساجد شناسایی و مورد حمایت قرار می‌گیرند.

وی بیان داشت: ۲۰ هزار بسته غذایی در مرحله دوم قرار است بین خانواده‌های محروم و کسانی که شغلشان به علت بیماری کرونا دچار مشکلاتی شده، توزیع شود.

فرمانده ناحیه امام علی (ع) سپاه اهواز گفت: در همین راستا ۳ هزار بسته از سوی ناحیه امام علی (ع)سپاه اهواز بین نیازمندان شناسایی شده توزیع می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا