اخباراقتصادی

مردم کالای ایرانی را بر خارجی ترجیح دهند

حجت‌الاسلام موسوی‌فردنماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: انتظار داریم مردم شریف کشورمان تا زمانی که کالای داخلی وجود دارد، کالاهای خارجی را خریداری نکنند.

This post is also available in: Arabic

حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان در حاشیه بازدید از شرکت لوح سبز جنوب شعیبیه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم تولید افزایش یافته و اقتصاد رشد یابد، تمام مردم باید خرید کالای ایرانی را بر خارجی ترجیح داده و از تولیدات ایرانی حمایت کنند.

وی افزود: لازمه رونق اشتغال، شکستن تحریم‌ها و داشتن ایرانی سربلند هم خرید کالای داخلی است، هرچند که گاهاً برخی‌ها محصولات داخلی را با برند خارجی عرضه می‌کنند که کاری ناپسند است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با تاکید بر تکیه به توان نیروهای بومی نیز گفت: مصداق «ما می‎‌توانیم» در طول انقلاب مورد تاکید امام عظیم‌الشان (ره) و مقام معظم رهبری بوده است. توان و پشتکاری که در ایرانی‌ها وجود دارد، در کمتر جایی از عالم دیده می‌شود که باید آن را قدر دانست.

وی با اشاره به ثمرات انقلاب اسلامی در حوزه‌های گوناگون عنوان کرد: در طول سال‌هایی که از انقلاب می‌گذرد، علیرغم تحریم‌های متعدد، سنگین و ظالمانه دشمنان، در مباحث مختلف از جمله صنایع، شاهد رشد و توسعه چشمگیری هستیم که باید این‌ها را قدر دانست.

حجت‌الاسلام موسوی‌فرد تصریح کرد: امیدواریم همه شرکت‌های توسعه نیشکر و صنایع جانبی آن‌ها ضمن توسعه و رشد تولیدات‌شان، در استخدام‌ها فقط از نیروهای بومی خصوصاً روستاهای اطراف خود استفاده کنند تا دین خود را به آن‌‌ها ادا کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا