اجتماعیاخبار

کمک مومنانه در اهواز

همزمان با عیدسعید غدیرخم و در ادامه رزمایش کمک‌مومنانه بین نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا، ۲۰۰ بسته کمک‌معیشتی توسط گروه جهادی غدیری‌ام اهواز توزیع شد.

به گزارش نخیلات به نقل از فارس، همزمان با فرارسیدن عیدسعید غدیرخم و در ادامه رزمایش کمک‌مومنانه بین نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا، ۲۰۰ بسته کمک‌معیشتی توسط گروه جهادی غدیری‌ام اهواز توزیع شد.

کریم شالباف در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز با تبریک عیدغدیر اظهار کرد: به مناسبت عیدغدیرخم اقدام به توزیع ۲۰۰ بسته کمک‌معیشتی در مناطق محروم اهواز کردیم.

وی افزود: سال گذشته ۱۵۰۰ پرس غذای گرم بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد. امسال نیز با توجه به شیوع بیماری کرونا و بنابر تکلیفی که مقام معظم رهبری مبنی بر کمک‌مومنانه قرار دادند، اقدام به بسته بندی و توزیع ۲۰۰ بسته کمک‌معیشتی کردیم.

مسئول گروه غدیری‌ام گفت: این ۲۰۰ بسته که شامل برنج، روغن، گوشت، مرغ، ماکارونی، رب‌گوجه، سویا، نمک و ماسک بوده، بین خانواده‌های نیازمند در مناطق حصیرآباد، منبع‌آب، آل‌صافی و گلسرخی توزیع شد.

در ادامه این گفت‌وگو حجت الاسلام محمدعلی بخشی‌زاده از اعضای این گروه جهادی اظهار کرد: یکی از مستحباتی که در روز عیدغدیر به آن بصورت ویژه سفارش شده اطعام و کمک به فقرا و مساکین است.

وی افزود: یکی از شیوه‌های امام‌علی(ع) این بود که خود به فقرا کمک می‌کرد و این حرکت کمک‌های‌مومنانه باید با تأسی به ایشان در جامعه اسلامی تداوم داشته باشد.

وی افزود: به مناسبت عیدغدیر و با همت جوانان گروه جهادی غدیری‌ام جمع شدیم تا با تأسی به امام علی(ع) و بنا به دستور رهبرانقلاب در خصوص کمک به محرومان جامعه، اقدام به توزیع بسته‌های غذایی کنیم.

بخشی‌زاده گفت: این بسته‌های کمک‌معیشتی در مناطق محروم اهواز و بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا