اجتماعیاخبار

فرمانده سپاه خوزستان: اهدای ۵ هزار فقره جهیزیه به زوج‌های جوان مناطق کم‌برخوردار خوزستان

سردار حسن شاهوار پور فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان در مراسم اهدای پنج هزار فقره جهیزیه به زوج‌های جوان مناطق کم برخوردار استان، گفت: مقام معظم رهبری نسبت به آینده جامعه ما که رو به پیری می‌رود نگران هستند و باید همه کمک کنیم تا سن ازدواج بالاتر نرود.

This post is also available in: Arabic

به گزارش نخیلات و به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرتیپ حسن شاهوارپور در آئین اهدای پنج هزار فقره جهیزیه به زوج‌های جوان مناطق کم‌برخوردار، اظهار کرد: زوج‌های جوان باید صبر خود را زیاد کنند و مدارا پیشه کنند تا بتوانند در زندگی آرامش داشته باشند.

وی با بیان اینکه اسلام به ما سفارش فرموده نسبت به تشکیل خانواده اقدام کنیم و زوج بودن را سفارش کرده، باید تلاش کنیم جمعیت شیعه زیاد شود، گفت: مقام معظم رهبری نسبت به آینده جامعه ما که رو به پیری می‌رود نگران هستند و باید همه کمک کنیم تا سن ازدواج بالاتر نرود.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: آینده کشور بسته به شرایط جوان بودن کشور است که هم در بحث ازدواج و هم فرزندآوری باید توجه ویژه داشته باشیم.

وی ادامه داد: از مجموعه عزیزانی که در این کار خیر و خداپسندانه شرکت داشتند، عزیزان ستاد اجرایی فرمان امام، کمیته امداد، قرارگاه اباالفضل (ع) و سپاه حضرت ولیعصر (عج) تشکر می‌کنم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا