اخبارسیاسیگزارش

خیانت امارات به آرمان فلسطین و دنیای اسلام

با انتشار خبر عادی سازی روابط بین امارات و رژیم صهیونیستی باری دیگر پروژه عادی سازی روابط توسط یکی از کشورهای مرتجع عربی، در محافل سیاسی و دنیای اسلام بازتاب گسترده‌ای پدید آورد.

کشوری که دستانش به خون تعداد زیادی از زنان و کودکان مظلوم یمن آغشته است اینک دست دوستی به سمت رژیم کودک کش صهیونیستی دراز نموده و با عادی سازی روابط و تابو شکنی سعی بر فراموشی آرمان فلسطین و تشویق سایر کشورهای عرب منطقه به برقراری ارتباط با این رژیم دارد.

البته باید به این نکته اشاره نمود که امارات و عربستان سعودی و بعضی دیگر از کشورهای مرتج عربی سالیان دراز است که با رژیم صهیونیستی ارتباط دارند ولی تاکنون به رسانه‌ای کردن این امر نپرداخته‌اند.

عربستان سعودی و امارات متحده عربی از یک طرف ندای حمایت از کشورهای عربی را سرمی‌دهند و از طرف دیگر با دشمنان قسم خورده اسلام برای ضربه زدن به منافع دولت‌های اسلامی به‌خصوص ج.ا.ا همکاری تنگاتنگی دارند.

عربستان سعودی با حمایت‌های مالی و اطلاعاتی از عناصر تروریست و تجزیه طلب در جدار مرزی کشورمان و با برانگیخته نمودن حس قومی وهمچنین تبلیغات فرقه ضاله وهابیت به دنبال ضربه به منافع ایران می‌باشد.

یکی از گروهک‌های مطرح تحت حمایت سرویس‌های عربستان و امارات که فعالیت‌های تروریستی برعلیه ایران انجام می‌دهند، گروهک‌های جدایی طلب عربی هستند که دارای روابط بسیار خوب با رژِیم منحوس صهیونیستی هستند و از این رو دولت‌هایی که دست نشانده کشورهای غربی هستن هیچ ابایی از بیان آن ندارند.

پول‌هایی که باید در راه منافع کشورهای اسلام هزینه گردد به‌دلیل وجود دولت‌های خائن به اصطلاح اسلامی برای تحصیل منافع رژیم صهیونیستی و عناصر تروریست دست‌پرورده این رژیم هزینه می‌گردد. ولی با این وجود ملت‌های مسلمان منطقه برخلاف میل رهبرانشان هیچگاه آرمان فلسطین عزیز را فراموش نخواهند نمود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا