اجتماعیاخبار

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه: همراهی مردم رمز موفقیت سپاه

سردار سید ضیاء الدین حزنی دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رمز موفقیت این نهاد را همراهی با مردم برشمرد و گفت: عقب ماندگی ها باید جبران و شادی در سطح کشور توزیع شود تا مانند عملیات دوران دفاع مقدس شاهد غرور ملی در سطح کشور باشیم.

به گزارش نخیلات به نقل از ایرنا سردار سید ضیاء الدین حزنی شامگاه دوشنبه در آیین اهدای ۱۰۰ سری جهیزیه به زوج های خوزستانی در منطقه ۲۰۰ دستگاه صنایع فولاد اهواز اظهار داشت: سپاه همواره با تمامی نهادهای تحت امر رهبر معظم انقلاب در بحث ازدواج تاکنون اقدامات موثری را به صورت مشارکتی داشته که در این زمینه در استان خوزستان تاکنون پنج هزار و ۴۰۲ سرویس جهیزیه برای زوج های جوان تهیه و توزیع شده است.

وی افزود: همچنین تاکنون در سراسر کشور ۱۲۰ هزار جهیزیه تهیه و توزیع شده که این اقدام خیرخواهانه برای حمایت از زوج های کم بضاعت و مناطق محروم همچنان ادامه دارد.

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران ادامه داد: تمامی کالاهای تهیه شده برای جهیزیه زوج های جوان از کالاهای داخلی بوده و ضمن اینکه گره ای از مشکلات جوانان برطرف شده، چرخه اقتصاد کشور نیز بیش از گذشته به حرکت درآمده است.

وی تصریح کرد: اگرچه بخشی از مشکلات جوانان با این اقدام برطرف می شود اما همچنان در سطح کشور و بخصوص استان خوزستان با عقب ماندگی های مواجه هستیم که برای رفع آن به اتحاد و همدلی بیشتری بین دستگاه ها نیازمندیم.

سردار حزنی بیان کرد: ازدواج دسته جمعی، محصول کارگروهی است که اکنون به همت متخصصان، مهندسان و مدیران شرکت فولاد خوزستان محقق شده است.

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران اظهار داشت: تمامی ادارات باید به وظایف خود عمل کنند چرا که عقب ماندگی در استان خوزستان زیاد است؛ اگر مسئولیت ها تقسیم شود بسیاری از مشکلات موجود برطرف می شود.

وی همچنین افزود: ما خدمتگذاران واقعی خود را در مقابله با ویروس کرونا شناسایی کردیم و کادر درمان و پزشکی کشور با ایثارگری و جانفشانی حماسه ای بزرگ آفریدند.

سردار حزنی ادامه داد: همچنین مردم سراسر کشور و بخصوص استان خوزستان در زمینه کمک های مومنانه مشارکت چشمگیری داشتند که شایسته تقدیر است و در ادامه نیز امید است همچنان شاهد این مشارکت های ارزشمند باشیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا