اخبارسیاسییادداشت

تروریسم کت و شلواری

اگر چه امروزه همه کشورها در تب و تاب یافتن واکسن کرونا هستند تا هم بتوانند ملت خود را نجات بدهند و هم با کمک به کشورهای دیگر، سایه شوم این بیماری را دفع کنند، اما پدیده‌ای خطرناک‌تر از کرونا ویروس در حال انتشار و گسترش است که این بار نه تنها جان ملت‌ها و مردم را به خطر انداخته بلکه آسیب و ضرر آن بیشتر به سمت دولت ها و حکومت‌ها متوجه است.

This post is also available in: English

پدیده‌ای که امروز با آن بشریت مواجه است دقیقا مانند کرونا ویروس قابل مشاهده نیست و سرعت انتشار و واگیری آن نیز بسیار بالا ست و تنها تفاوت آن با کرونا ویروس منشاء آن می‌باشد که هنوز بر سر منشاء ویروس کرونا اختلافات عمیقی وجود دارد ولی در منشاء و زادگاه این پدیده خطرناک هیچ اختلافی نیست و بالاتفاق همه منشاء آن را رژیم منحوس سعودی می‌دانند.

پس از شکست‌های مکرر داعش و امثال آن در مقابله با جبهه مقاومت، اگرچه هنوز دفع خطر کامل نگردیده و داعش و اذناب آن در حال تدارک بیشتر و تقویت قوای نظامی خود هستند اما توجه به این نکته هم ضروریست که اربابان آن‌ها از سگ‌های هار خود قطع امید کرده‌اند و فقط برای حفظ آبروی خود دست تسلیم بالای سر نمی‌برند.

امروز برای همه روشن شده است که اگر تا دیروز تروریست در جهان با ریش بلند و نمادهای اسلامی و تحجر و افراط شناخته می‌شد در واقع آنان عروسک‌های خیمه شب بازی‌ای بودند که هدیه رژیم منحوس سعودی به مردم جهان بوده‌است تا از طرفی هم به پایه اسلام حقیقی در جهان ضربه وارد کند تا پروژه اسلام هراسی ارباب حقیقی‌اش یعنی آمریکا کامل گردد و هم آن که خود به منافع و عزت از دست رفته اش در منطقه دست یابد.

اما مسئله‌ای که شاید بسیار خطرناک‌تر از خشونت سگ‌های هار و گرگ‌های درنده عربستان در منطقه خاورمیانه باشد، انسان‌های به ظاهر با شخصیت و جنتلمنی هستند که در قالب آزادی‌خواهی و با علم کردن مسائل دروغین حقوق بشری در جان دولت‌ها و حکومت‌ها رخنه می‌کنند و برای اربابان خودشان، از کشورهای دیگر جاسوسی می‌کند.

مسئله‌ای که با درایت و تیزبینی دستگاه‌های اطلاعاتی دانمارک و هلند در دستگیری عناصر به ظاهر مدافع حقوق بشر ولی در واقع تروریست‌های جاسوس، افق‌هایی از آن برای سایر کشورهای دیگر در حال روشن شدن است، نباید با ساده انگاری و یا ترس از فشارها و هجمه‌های رسانه‌ای و… مغفول واقع شود و در واقع این مطالبه همه ملت‌ها و دولت‌ها از اتحادیه اروپا می‌باشد که در راستای اعلام مکرر سیاست‌های ضد تروریسم و ضد جاسوسی، وظیفه ذاتی خود عمل نماید.

هرچند سال‌ها از پیگیری‌های حقوقی و صدور وانتد‌ها از سوی جمهوری اسلامی ایران برای محکومیت و یا استرداد عناصر تروریستی که دست‌شان به‌خون صدها کودک و زن ومرد بی گناه ایرانی آلوده است می‌گذرد و هیچ اعتنایی به آن از سوی دولتمردان اروپایی به خاطر ترس از فشارهای آمریکا نشده است و حتی شاهد صدور مجوز برگزاری همایش‌ها و تجمعات ضد ایرانی عناصر متواری در خاک کشورهای‌شان بوده‌ای اما امروز دیگر موضوع تفاوتی جدی دارد و در واقع این بار خود کشورهای غربی طعمه و خوراک سگ‌های هار رژیم سعودی قرار گرفته‌اند و قربانی جاسوسی آنان شده‌اند.

امروزه با اثبات جاسوسی به اصطلاح مدافعان حقوق بشر مقیم اروپا برای دولت سعودی برای همگان این موضوع را شفاف ساخت که انتشار این ویروس نه دوست می‌شناسد و نه دشمن و تنها جایی که منفع صاحب آن باشد منتشر می‌گردد.

سرعت انتشار این ویروس تروریستی و جاسوسی بسیار رو به رشد است و امروز حتی در کشورهای مختلفی مانند استرالیا نیز مواردی از انتشار آن مشاهده گردیده است.

ویروسی که اگر امروز به فکر درمان و واکسن آن نباشیم، بسیار برنده و خطرناکتر از داعش، ولی بسیار آرام عمل خواهد کرد و اقتدار و دوام دولت ها را با خطری جدی مواجه می‌سازد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا