اخباراقتصادی

دبیر کارگروه رفع موانع تولید: بدنبال فعالیت شرکت هفت تپه با حداکثر ظرفیت هستیم

دبیر کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: هدف این ستاد و قوه قضاییه فعالیت کارخانه کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با حداکثر ظرفیت تولید است.

به گزارش نخیلات به نقل از ایرنا میثم زالی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه افزود: اینکه مجموعه کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در اختیار چه کسی باشد موضوعی است که باید بررسی شود چرا که کارخانه هفت تپه در اختیار مالکی است که در یک روند قانونی این شرکت در اختیار او گذاشته شده است.

دبیر کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: اگر مشخص شود در حوزه قراردادی و واگذاری این شرکت فسخ یا اتفاقی افتاده است که ایفای تعهد نکرده باشد، پیگیری لازم صورت می‌گیرد.
وی با اشاره به تلاش صورت گرفته از سوی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور و قوه قضاییه برای پرداخت حقوق معوقه کارگران نیشکر هفت تپه افزود: تلاش صورت گرفته در راستای آرامش در این مجموعه کارگری و آغاز به کار مجدد این کارخانه تولیدی است.
زالی گفت: می‌توان روزهای خوبی را برای این شرکت بزرگ تولیدی پیش بینی کرد اما رسیدن به این شرایط مستلزم فضایی آرام و صبوری کارگران است.
وی با تاکید بر اینکه رسیدگی به تخلفات مالکان نیشکر هفت تپه در مسیر قضایی اتفاق خواهد افتاد، افزود: حداکثر تلاش ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور و قوه قضاییه جلوگیری از بروز اختلال در روند فعالیت نیشکر هفت تپه است.

دبیر کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید کشور بیان کرد: هر اتفاقی می‌خواهد در برخورد با تخلفات این شرکت صورت گیرد نباید در روند فعالیت نیشکر هفت تپه اختلال ایجاد کند.

معاون دادستان کل کشور، دادستان خوزستان، رئیس سازمان صمت خوزستان و فرماندار شوش نیز در بازدید از کارخانه هفت تپه حضور داشتند و از قسمت‌های الکل‌سازی، زغال، بسته بندی شکر، تاکستان، رب گوجه فرنگی و MDF بازدید کردند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا