اخبارسیاسی

ارائه ۳۵ طرح کارشناسی در شورای راهبردی پیشرفت خوزستان

شورای راهبردی پیشرفت استان خوزستان در جلسه‌ای با حضور نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی، ۳۵ طرح کارشناسی را ارائه کرد.

به گزارش نخیلات به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه شورای راهبردی پیشرفت استان خوزستان دیروز یکشنبه با حضور نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی برگزار شد.

در این نشست ۳۵ طرح تخصصی از سوی کمیسیون‌های تخصصی شورای راهبردی در حوزه‌های بهداشت، اقتصاد، آموزش، کشاورزی، عمران و انرژی به نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارائه شد.

شش نفر از دبیران کمیسیون‌‌های تخصصی توضیحاتی درخصوص طرح‌های خود و مهمترین اولویت‌های استان جهت پیگیری نمایندگان ارائه دادند‌.

نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی نیز با استقبال از تشکیل کمیسیون‌های تخصصی، راه‌حل مشکلات و معضلات استان را در ارتقای کیفی و بهره‌گیری از این کمیسیون‌ها دانستند و بر پیگیری طرح‌ها در مجلس شورای اسلامی تاکید کردند.

مهدی طرفی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان خوزستان در خصوص این جلسه، اظهار کرد: با توجه به اینکه تشکیل کمیسیون‌های تخصصی و این قبیل مشاوره برای اولین بار در سطح استان توسط شورای ائتلاف نیروهای انقلاب خوزستان انجام می‌گیرد می تواند نویدبخش رفع برخی مشکلات و محرومیت های استان باشد.

وی با بیان اینکه این جلسه در رابطه با موضوعات و مسائل استان با نمایندگان همفکری شد، عنوان کرد: شورای ائتلاف استان وظیفه خود را کمک به نمایندگان می‌داند؛ با پیگیری ها و اهتمام ویژه نمایندگان مجلس ضمن پیگیری طرح های کارشناسی بستر خوبی برای نظرخواهی از نخبگان استان فراهم ‌شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا