اخباراقتصادی

به مناسبت هفته دولت؛ ۱۵۱ پروژه شرکت توزیع برق اهواز و خوزستان با دستور وزیر نیرو بهره‌برداری شد

۱۵۱ پروژه در حوزه شرکت توزیع برق اهواز و توزیع برق خوزستان روز سه‌شنبه و در سومین روز از هفته دولت به صورت ویدیو کنفرانس با دستور وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: همزمان با فرارسیدن هفته دولت، بهره‌برداری از ۲هزار و ۲۳۰ پروژه برق رسانی در قالب پویش الف_ ب_ ایران با حضور وزیر نیرو به صورت ویدیو کنفرانس در پنج منطقه کشور با مرکزیت استان البرز آغاز شد.
حسن کریمی افزود: شرکت توزیع برق اهواز به نمایندگی از شرکت های توزیع برق منطقه چهار کشور (خوزستان، لرستان، فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و شرکت توزیع برق شیراز) اقدام به بهره‌برداری از پروژه های حوزه برق کرد.
وی توضیح داد: شرکت توزیع برق اهواز در هفته دولت یکصد پروژه را با اعتبار بیش از یکهزار و ۱۲۰ میلیارد ریال بهره‌برداری کرد.
کریمی ادامه داد: همچنین شرکت توزیع برق خوزستان نیز ۵۱ پروژه با اعتبار بیش از یکهزار و ۲۵۴ میلیون ریال به بهره‌برداری رساند.

در این آیین که در شرکت توزیع برق اهواز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، نماینده ولی فقیه در خوزستان، استاندار خوزستان و جمعی از مسوولان محلی حضور داشتند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا