اجتماعیاخبار

رئیس مجلس وارد آبادان شد

دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به دعوت مجمع نمایندگان از طریق فرودگاه بین المللی آیت الله جمی دقایقی پیش وارد آبادان شد.

به گزارش نخیلات به نقل از فارس،محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی صبح امروز به منظور بهره برداری از چند طرح عمرانی از طریق فرودگاه بین المللی آیت الله جمی وارد شهرستان آبادان شد. و مورد استقبال فرمانده قرارگاه کربلا، استاندار خوزستان، نمایندگان آبادان و خرمشهر و برخی مسئولین شهری قرار گرفت.

افتتاح اسکله ثامن الائمه ، بازدید از طرح آسفالت منطقه ذوالفقاری و بهره برداری از تصفیه خانه آب و فاضلاب از برنامه‌های سفر رییس مجلس شورای اسلامی به شهرستان آبادان است.

رییس مجلس شورای اسلامی در این سفر با حضور در گلزار شهدای آبادان به مقام شامخ شهدای وطن ادای احترام خواهد کرد.

به منظور رفع و برسی مشکلات خوزستان در سفری چهار روزه و به دعوت مجمع نمایندگان خوزستان ابتدا وارد آبادان می شود.

قالیباف قرار است در برنامه سفر خود به خوزستان در همه ۱۴ حوزه انتخابیه حضور پیدا کند و در هر حوزه از یک یا چند شهر و روستا بازدید کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در روز اول سفر خود به خوزستان از شهرستان آبادان، خرمشهر، شادگان و ماهشهر دیدن می کند. در روز دوم سفر به امیدیه، بهبهان، رامهرمز، ایذه و مسجدسلیمان و روز سوم به شوشتر، اندیمشک، احمد فداله و شوش سفر می‌کند و در روز چهارم سفر خود به خوزستان در اهواز و سوسنگرد حضور می یابد.

اولوویت‌هایی که در سفر آقای قالیباف مورد بررسی قرار می گیرند، بحث های آب، فاضلاب، انتقال آب، کشاورزی و طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری است. همچنین مسایل اشتغال و صنایع استان به ویژه در حوزه نفت و فولاد بررسی خواهند شد.

در این سفر بحث راه های اصلی و روستایی، ریلی، بنادر استان و بحث محیط زیست و حق آبه رودخانه ها و تالاب ها به صورت جدی بررسی و پیگیری خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا