اجتماعیاخبار

واقعیت مرگ شاعر جوان اهوازی

لفته حیدری، از بزرگان طایفه حیادر، با بیان اینکه مرگ انواع و اقسام دارد، خاطرنشان کرد: مرگ بر اثر سکته نوعی از مرگ می باشد که فرزند دلبند ما نیز در اثر چنین عارضه ای فوت کرد.

حیدری بیان داشت: این جوان در کنار همسر، پدر و مادر دچار حمله قلبی شد که بلا فاصله به بیمارستان سینا اعزام شد اما علد رغم تلاش های بسیار جان به جان آفرین تسلیم کرد. وی همچنان اظهار داشت: ما از کسی انتظار نداریم برایمان بابت فوت فرزندمان یزله بخواند، بسیاری از کسانی که در مراسم تشییع حضور دارند غریبه هستند، سودی از یزله خواندن ها عایدمان نمی‌شود.

حیدری در رابطه با شایعه های مطرح شده در فضای مجازی عنوان داشت: شایعه های بسیاری ساختند اما دود شایعه ها به چشم شایعه پراکنان باز می‌گردد در عین حال توجهی به شایعات نداریم، باز تاکید می کنیم که پسرمان بر اثر سکته قلبی فوت کرد.

وی ادامه داد: می‌خواستیم مراسم تشییع را شب انجام دهیم اما بخاطر شلوغی جمعیت و عدم حضور پزشکی قانونی، امروز صورت می‌گیرد و در این میان نهادهای مربوطه نهایت همکاری را با ما داشتند.

پدر شاعر متوفی در ادامهی اظهاراتش با بیان اینکه ۸ سال در جبهه های حق علیه باطل حضور پیدا کردم، تصریح کرد: یکی از بردرهایم جزو سپاه پاسداران است، ما به انقلاب تعلق خاطر داشته و از انقلابیون هستیم.

حیدری بیان داشت: ما حاضران را نمی‌شناسیم، آنها برای خودشان یزله و شعر می‌خوانند؛ به حضرت ابوالفضل قسم آنها را نمی‌شناسیم، عکس ها و اشعار فرزندمان را افراد غریبه بر در و دیوار ها نصب کردند. وی با بیان اینکه به دنبال دوری از هرگونه حاشیه هستیم، خاطرنشان کرد: فرزندم در بین دستانم حدود ساعت ۲ ظهر و بر اثر سکته قلبی فوت کرد، بلا فاصله به بیمارستان سینا منتقل کردیم که در آنجا گفتند ۱۰ دقیقه‌ای میشود فوت کرده است.

حیدری ادامه داد: با این حال پرسنل بیمارستان کارهای اولیه از قبیل فعالیت های مورد نیاز برای احیای قلبی را انجام دادند که تا حدودی سطح هوشیاری بالا رفت و بلا فاصله به ccu منتقل شد اما در نهایت حدود ساعت ۱۴:۳۰ یا ۱۵ جان به جان آفرین تسلیم کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا