اجتماعیاخبار

افراد ضدانقلاب باید ردصلاحیت شوند

امام جمعه اهواز گفت:مشخص نیست تا چه زمانی باید افراد لیبرال و غرب‌گرایان یک طرف انتخابات و افراد انقلابی در طرف دیگر آن باشند، شورای نگهبان باید افرادی که انقلابی نیستند را رد صلاحیت کند

نخیلات به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز: حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد، امام جمعه اهواز در خطبه‌های نماز این هفته ضمن رد تفکرات لیبرالی و غرب‌زده اظهار کرد: مشخص نیست تا چه زمانی باید افراد لیبرال و غرب‌گرایان یک طرف انتخابات و افراد انقلابی در طرف دیگر آن باشند، شورای نگهبان باید افرادی را که انقلابی نیستند را رد صلاحیت کند.

وی افزود: مردم ایران اینکه شواری نگهبان کسی را برای حضور در انتخابات مجلس تایید کند که لیبرال و با گرایشات و تفکرات غربی است نمی‌پذیرند به همین دلیل شورای نگهبان باید با عملکرد دقیق، انقلابی‌ها را شناسایی کرده و مانع تایید افراد وبال انقلاب شود.

امام جمعه اهواز ضمن اشاره به لزوم زیر ذره‌بین قرار دادن کاندیداها توسط شورای نگهبان عنوان کرد:ما نمی‌توانیم پس از گذشت چهل سال از انقلاب نباید شاهد سهل انگاری در نظارت بر کاندیداها باشیم و عملکرد در این زمینه نباید به گونه‌ای باشد که مردم حس ناامیدی کنند.

وی افزود: افرادی که به منظور جلب آراء مردمی اقدام به توزیع مواد غذایی، پهن کردن سفره‌ها و از این قبیل موارد می‌کنند باید توسط شورای نگهبان شناسایی و این موارد در تایید صلاحیتشان لحاظ شود.

موسوی‌فرد با تاکید بر توجه مسؤولان به مطالبات مردم بیان کرد: بسیاری از کارگران بارها برای چندین ماه حقوق‌های عقب افتاده به ما مراجعه کردند و برای مثال کارگران مترو اهواز بارها اعلام کرده اند ۱۹ ماه حقوق دریافت نکرده اند.

وی افزود: همچنین کسانی به ما مراجعه می‌کنند که خودشان یا فرزندشان بیکار هستند به همین دلیل اگر ما حرف‌های آن‌ها را بشنویم و عمل نکنیم در واقع سرمایه اجتماعی را از دست داده‌ایم.

امام جمعه اهواز با اشاره به اعتراضات اخیر در پی گرانی بنزین گفت: در این اعتراضات مردم نسبت به گرانی بنزین اعتراض داشتند که در میان آنها تعدادی اغتشاشگر با برنامه‌ریزی قبلی حضور داشتند.

وی افزود: هدف دشمن امیدزدایی است که اگر امید در جامعه رخت بست و جوانان امیدشان را از دست دادند آنگاه تلاشهای دشمن به نتیجه رسیده است و وقتی دشمن خاکریز اعتقادات را تصرف کرد و سپس امید را از جوانان گرفت منافع شخصی بر منافع جمعی ترجیح داده می‌شود.

انتهای پیام/ی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا