اخبارسیاسیویژه نامه ها

سقوط یکباره مزدوران سعودی، همراه با داعش

داعش ساخته محور صهیوآمریکایی_وهابی بود و این ویژگی را داشت که از یک سو به جریان وهابیت تکفیری برخاسته از منطقه نجد عربستان و از سوی ديگر به جنایتکاران صهیوآمریکایی وابسته بوده وهدف از تشکیل آن ارائه نسخه‌ای آمریکایی از اسلام در مقابل چشمان جهانیان و بجای اسلام ناب محمدی است که در انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت جلوه گر گشته بود.

تمام مجموعه‌ها و گروه‌هایی که از سوی عربستان و ساير عرب‌هاي آمریکایی همراه با عربستان پشتیبانی و حمایت می‌گردند نه تنها با داعش در ارتباط بودند بلکه این گروهک مناطقی که در سیطره خود درآورده بود را تبدیل به پادگان‌هایی برای آموزش اين افراد بی ارزش بوسیله تروریست‌های آموزش دیده بدست موساد اسرائیل، میت ترکیه و سایر دستگاه‌های امنیتی بین المللی نموده بود.

و اگر چنین نبود نیروهای تروریست و تجزیه طلب الاحوازی، در سوریه و مناطق تحت تسلط داعش چه می‌کردند؟! و چه کسی آنان را به آن کشور فرستاد؟! و به چه دلیل تبدیل به منبع تامین مالی گروهک‌های تروریستی مانند ((جیش العدل)) شدند که حتی آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها نیز آنان را تروریست می‌دانند؟

داعش نگین محصولات دستگاه تروریست ساز سعودی _ صهیوآمریکایی است که بدست محور مقاومت و با فتوای مرجعیت دینی و خون شرفایی از بیروت تا کابل سقوط کرد و بدین صورت بود که سی سالی که آمریکا می‌خواست به بهانه مبارزه با داعش(داعشی که به اعتراف سران این کشور ساخته و پرداخته دست خودشان بود) در منطقه باقی بماند، بدست نیروهای قهرمان بسیج مردمی عراق و گردان‌های مقاومت و نیروهای مسلح عراق در سه سال خلاصه شد!

سه سال قهرمانی و فداکاری به رغم تمام فجايعي كه رخ داد وتمام خون‌های پاکی که در راه آزادی و عقیده برزمین ریخته شد و با پایان یافتن دولت خرافه (داعش وهابی) هرآنچه که در دستان آمریکا و نوکران منطقه‌ای او بود از بین رفت و برای خدمتگذاران منطقه ای آمریکا راهي نماند جز اینکه بصورت علنی وبا عنوان عادی سازی روابط به آغوش شیطان صهیونیستی پناه ببرند بعد از آنکه سال‌ها مخفیانه با این رژیم تمرین رذالت و پستی می‌نمودند!

سقوط داعش سقوطی عادی نبود زیراکه منجر به سقوط و رسوایی تمام افراد مرتبط با پروژه صهیوامریکایی _ وهابی گردید و این امر تا به انجا ادامه یافت که آنان مسئولیت عملیات مشترک با داعش مانند حمله تروریستی به رژه اهواز در سال ۹۷ که منجر به شهید و زخمی شدن ۶۰ نفر گردید را برعهده گرفتند.

اکنون برای این جانیان دیگر رمقی باقی نمانده و آنان در انتظار گلوله رحمتی از جانب جبهه مقاومت هستند که قلب‌های آکنده از کینه و نفرت و عقل‌های‌ مزدور و وابسته آنان را هدف قرار دهد .

*حجي عاشور

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا